Σκοτάδι

Melisa i përgjigjet akuzave se ka një marrëdhënie me Andin - Përputhen Prime, 10 Janar 2021

Top Channel Albania
Εγγραφή
προβολές 1 469 548
93% 13 745 950

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ELvids Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel

Διασκέδαση

Δημοσιεύτηκε στις

 

10 Ιαν 2021

Κοινοποίηση:

Κοινοποίηση:

Κατεβάστε:

Φόρτωση.....

Προσθήκη σε...:

τη λίστα αναπαραγωγής μου
Παρακολούθηση αργότερα
Σχόλια 100
Elvis Gjoni
Elvis Gjoni Πριν 2 ημέρες
O Fatjon mbyllja gojën melises vlla!! Je i vetmi REAL!!✌🏻💪🏻
Brianna Madison
Brianna Madison Πριν 2 ημέρες
Shumë ironike Sindi, hidhet përpjetë si plesht dhe di vetëm të hakmerret pa lidhje..... e pret të martohet ajo. I hedh llafet dhe ofendimet dhe do që tjetri ti bindet asaj . Ka ego dhe urrejtje të madhe, prandaj nuk e honeps dot këtë lloj femre. Si gjarpër nën rrogoz. Dhe Mevlani mirë ta bëri se hakut të erdhi....Na acarove me ato zë si sorrë...🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Asja Lushi
Asja Lushi Πριν 2 ημέρες
Arjan bravo prz 👏👏👏
Fatjon Neci
Fatjon Neci Πριν 3 ημέρες
Ti melis zgjedh nje ne takim qe te pelqen edhe vazhdo te dalesh me ate qe te pelqen jo te gji th
Fatjon Neci
Fatjon Neci Πριν 3 ημέρες
Se melisa i don gjith meshkujt per vete pastaj kur ti dal njer ì me i mir edin dhe te tjeret i le
Fatjon Neci
Fatjon Neci Πριν 3 ημέρες
Edhe ku te ka folur ana shum mir te ka bo
Fatjon Neci
Fatjon Neci Πριν 3 ημέρες
Te lutem shihi komentet po ju them edhe njeher
Fatjon Neci
Fatjon Neci Πριν 3 ημέρες
Melisa eshte idjote
Fatjon Neci
Fatjon Neci Πριν 3 ημέρες
Si idjote te lutem shigni komentet plizzz te lutem
Fatjon Neci
Fatjon Neci Πριν 3 ημέρες
O zot qa eshte kjo melisa si viktim rri sme pelqen fare
Ina Marini
Ina Marini Πριν 3 ημέρες
1:18:15
ola3090
ola3090 Πριν 3 ημέρες
Sindi duket si Elvana Gjata ketu!!
Denas Power HEC
Denas Power HEC Πριν 3 ημέρες
1:17:28 shi si bojn çafkat :D
panda ytb2
panda ytb2 Πριν 4 ημέρες
Oj Melissa kur prindi yt nuk te don ete respekton qfar pret prej te tjereve ah qe ta mbajm at p....n tend ne dor
Dino Hasanov
Dino Hasanov Πριν 4 ημέρες
DEGJENERIMI I RINISE.....
manfred werner
manfred werner Πριν 4 ημέρες
Arjan Konomi je nje njeri me virtyte shum te larta qe rrall ne shqipri gjen me pak fjal je analisti me i sinqert qe kam par deri me sot po ashtu je edhe gjentellmen te pergezoj lum shqipria qete ka
Tea Trifoni
Tea Trifoni Πριν 5 ημέρες
Pershendetje te gjitheve per mbeshtetjen ju dua te gjitheve me respekt Tea Trifoni ky esht kanali im youtube faleminderit nese beni subscribe😘 ju dua
Ema Gjurra
Ema Gjurra Πριν 5 ημέρες
Pa pikën e kulturës
Katerina Hoxha
Katerina Hoxha Πριν 5 ημέρες
A moj melisa cte ka gjet ...
Katerina Hoxha
Katerina Hoxha Πριν 5 ημέρες
A moj melisa cte ka gjet ...
Irsa Degjoni
Irsa Degjoni Πριν 5 ημέρες
Me pelqen shume ca ka thene kjo fatma per mevlanin dhe fatjonin se jane dy cunat me te shpifur te programit
ELLA.A LEEA
ELLA.A LEEA Πριν 5 ημέρες
Si mund me pa live prej ne telefon.
esat maloku
esat maloku Πριν 5 ημέρες
Arjan Mos ngatro shqipen me italishten se lat name permaloso,,,,,,,
Ro Meo
Ro Meo Πριν 6 ημέρες
Kjo bora. I rroft bukuria se zgjuarsi ska O arjan ma hap pak golden eagle. Edhe 1 fmi 4 vjc thot te lutem & flm a thu se arjani ja ka per detyr Dhe xhajes me mir do beje tja jepje qerasjen me vete ta pij rruges Heret u kujtove ta qerasje 😅😅😂😂
Sevda Sevdaasani
Sevda Sevdaasani Πριν 6 ημέρες
🤗
Anila Muço
Anila Muço Πριν 6 ημέρες
Cfare rrote me formulen kur une Kam ikur ne emigrim? E kujt I plasi mos ofendo as per te ruajtur pulat nuk e marre e jo te gjeje vajze per nje relazion. Nje arrogant idiot
Besarta Behluli
Besarta Behluli Πριν 6 ημέρες
1.Melisa +Ana+Sindi==Gjavgaricat met kcija qe ka Shqiptaria...
Leonard Sinani
Leonard Sinani Πριν 6 ημέρες
Mjafton Arjani hiqni ato 2 tjerët atë bubi kaçurrelen
alliu Alliu
alliu Alliu Πριν 6 ημέρες
Ah moj melisa je bo si jevg
Urim Azemi
Urim Azemi Πριν 6 ημέρες
Nga vin këto vajza? Nga familje "berllog"?
Maksim Sholla
Maksim Sholla Πριν 6 ημέρες
Po po!
Mehmet Osmanaj
Mehmet Osmanaj Πριν 6 ημέρες
Oh o mevlan Oooo Melisa dhe Sindi
Alma
Alma Πριν 7 ημέρες
Mallkim është në atë shtëpi që i ka dhe do i ket këto gra në shpi mjer mjer pėr ato shtëpi
Klaudeta Hakani
Klaudeta Hakani Πριν 7 ημέρες
Io faccio tifo sempre per Melisa
marsela koci
marsela koci Πριν 7 ημέρες
Keto gocat Jane si’ Ddhi Pa fren dore ✋..
Eli Im
Eli Im Πριν 7 ημέρες
Debati malisa ana fitoi melisa llogjik me e ftoht dhe me korrekte
Eli Im
Eli Im Πριν 7 ημέρες
Sindi nje hipokrite e keqe pa karakter fare
Eli Im
Eli Im Πριν 7 ημέρες
Nuk e shifkam dot se me lodhu koken kjo fatma boooo si pushon goja
Eli Im
Eli Im Πριν 7 ημέρες
Ca opinionist koti qe keeni marr keni marr kte si bubizhele do na japi men kjo karja ca duhet te transmetohet ose jo paska ardh me gozhdu mevlanin
Rock girl
Rock girl Πριν 7 ημέρες
Love this show, wake up early just to watch it ??
Erion dodaj 1989
Erion dodaj 1989 Πριν 8 ημέρες
O arjan vajz permalose esht vajz hatermadhe shqip✋
Rock girl
Rock girl Πριν 7 ημέρες
Kjo Melisa se rruan hic,Sindi dhe Ana si laraska kishte drejt Melvani flasin pa mendu dhe sdin ca thon ,Tea qe futet vetem kur i thot produksioni dhe kjo e reja futja kot.
Bora Beqiri
Bora Beqiri Πριν 8 ημέρες
Kujdes goca se iku Murati🤷‍♀️🤷‍♀️🙋‍♀️
Ylli Kumaraku
Ylli Kumaraku Πριν 8 ημέρες
Sh.bukur melisa🥰🥰🥰🥰
Shkodra Albania
Shkodra Albania Πριν 8 ημέρες
Ku është edukacioni këtu.
Zaim Zaimaj
Zaim Zaimaj Πριν 8 ημέρες
Melisa baras me xhemen tek uomini e dona.
Daniel Dollia
Daniel Dollia Πριν 8 ημέρες
Eneida danjeli perputhen
Cuci Feriti
Cuci Feriti Πριν 8 ημέρες
1:17:25murati hahahah Ke ra midis shqipeve zor e Ke punen ≤3
Cuci Feriti
Cuci Feriti Πριν 8 ημέρες
Omg cfar injorance Mosrespekti mbi nivel Bora a smundje qe ta falenderosh me Spaku me arsyen sepse ti ja kerkove qe te te hap pijen Arijanit?
Aaa Llld
Aaa Llld Πριν 8 ημέρες
Kush jan kto 2 opinionist vk. Kerkojn qe gocat te bejen bashk kunder dikujt vec se i tha larask kur ato ofendohen midis njera tjetres me keq.
Qani Aliji
Qani Aliji Πριν 9 ημέρες
Karamurati tu e kry mjekrrën don me lishu më duket se asht mërzit i shkreti 😃😃
Blerim Zendeli
Blerim Zendeli Πριν 9 ημέρες
O kur u bo edhe kjo fatma ta komentoj dashurin,vet e quajtur gazetare.po leje mor se cila k...v qe ka shale edhe gji nuk u bo sot gazetare.po leje edhe kritike letrare.
Klaudiak až h1qDomiii82j ñzeeessseees
O ana o kare ik qe aty se na e shpifeeeee
Klaudiak až h1qDomiii82j ñzeeessseees
Oh zot fatjoni tipi me vari lesht i mashkullit oh zot dikush ti tregoj qe je mashkull i neveritshem😤🤮🤮🤮
Shpetim elshani
Shpetim elshani Πριν 9 ημέρες
Shum ana ka te drejt te lumt kjo melisa me sa po shofim pej ekranit eshte complet genjeshtare fallso apsolut seshte femer
jos bosman
jos bosman Πριν 9 ημέρες
Kjo Melisa se rruan hic,Sindi dhe Ana si laraska kishte drejt Melvani flasin pa mendu dhe sdin ca thon ,Tea qe futet vetem kur i thot produksioni dhe kjo e reja futja kot.
jos bosman
jos bosman Πριν 9 ημέρες
A kan mbaruar opinionistat qe keni marr te njejtet akoma,apo spranoj njeri pakten mos genjeni qe do sjellni cdo jave te ndryshem.Flm per mirkuptimin
Halit Qejvani
Halit Qejvani Πριν 9 ημέρες
Per 500 lek qe u kursye doli laraska Dhe tani si mbyllet llapa
Jorida Shabanaj
Jorida Shabanaj Πριν 9 ημέρες
Pano- Melises: une e kam 1 fytyre jo 3 fytyra sa ke ti 🤣🤣 e dija te urte, po i hedhka dhe Panajoti ca fisheke😉
Mevlan Shaba
Mevlan Shaba Πριν 9 ημέρες
Pershendetje ! Ky është kanali im,ju lutem subscribe😍
Njoni Si Asnjoni
Njoni Si Asnjoni Πριν 9 ημέρες
Hahahahahaha Ana Fatjoni Jeni Turpi I Perputhenit Mbeshtetjani Njeri Tjetrit Mendimet.. Ana O Shinpaze To Je Shum Vrk Edhe Me Votime Je e Fundit.
Njoni Si Asnjoni
Njoni Si Asnjoni Πριν 9 ημέρες
i O Legen Se Djal I Ult Je Ke Pa Foton Qe Kan Qarkullu Ne Instagram Sikur Kan Qen Kosov Tashi Doli Fotoja E verter Ske Ca Thu Ma Tip Impulsi Ti Gejush
vana tsouentari
vana tsouentari Πριν 9 ημέρες
Bravo shumë këngë e bukur
Mimoza Berisha
Mimoza Berisha Πριν 9 ημέρες
Per dy dite 1.3M views... 😦😯🙄
Irfan Osmani
Irfan Osmani Πριν 9 ημέρες
Ket shqipen nga turqia kan me ba per Spital kto Ska mi vyt mo as Shqipes as turqis 😂
Adela F
Adela F Πριν 9 ημέρες
"seshte nga lushnje ska theks fare" thank you fatjon se nuk e di ku e gjeti ate mevlani
V
V Πριν 9 ημέρες
Bora Zemani ktu eshte nje realiti show dhe ne nuk ndalojm askend se si sillet. E pse Shqipen e hoqet apo pse jau prishi realitin show apo jau prishi filmin
Enver Dauti
Enver Dauti Πριν 9 ημέρες
Rrasjav
Jorida Shabanaj
Jorida Shabanaj Πριν 9 ημέρες
Sindi fjalet e sakta qe duhet ti thote ne moment, o thote gjithmone puntates tjeter, pasi e ka mesuar mami se cduhet te thote. Me duket shume femije eshte...
F. Bresa
F. Bresa Πριν 9 ημέρες
Perseri ju ikni se lat name
Majid Madoun
Majid Madoun Πριν 9 ημέρες
Llldkkdllgkldĺll
Kaltrina Krasniqi
Kaltrina Krasniqi Πριν 9 ημέρες
Ana eshte vertet nivel I lart per te bre debate me Melisen nivel I ulte vertet..me vjen keq per Melisen sa e ulet eshte gjyhaf
e hoxxa
e hoxxa Πριν 9 ημέρες
Ore kjo ana 2 ma hoqi trurin fare.A esht ne terezi kjo o ana a ke lujt mendsh?
Savjola Kadiu
Savjola Kadiu Πριν 9 ημέρες
Sa her qe flet lediana duhet ti ngrijm zërin telefonit
Savjola Kadiu
Savjola Kadiu Πριν 9 ημέρες
Fatjoni ka kalu n'depresion ka fillu flet me veten😂
Unknown account
Unknown account Πριν 9 ημέρες
E mjera nene qe te ka o mos te qofte koka ti je e ndyre
FARMACI NEO
FARMACI NEO Πριν 9 ημέρες
Ana duhet te hiqet
eioshen boboi
eioshen boboi Πριν 9 ημέρες
Ore ku ishte Emini apo do I ket shkuar Andit ti dergoj 1 pako paracetamol😂
Zaimir Musaku Zaimir Musaku
Zaimir Musaku Zaimir Musaku Πριν 9 ημέρες
Kjo Tea nuk shef nga sy ai del me Melisë kjo thotë nuk besoj nga rrjetet sociale o vajzë ku ka ze nuk është pa gje. po dhe Melisa po pati lidhje me Andi as njeri nuk do ta pranojn as Melisa dhe sa andi
Dona Prenga
Dona Prenga Πριν 9 ημέρες
Qwar k.... jan kto vajza per burra ngatrohen,si nuk kan turp me i pa edhe nana baba👎
Fabiola
Fabiola Πριν 9 ημέρες
ana 2..........vdekshhh
Fabiola
Fabiola Πριν 9 ημέρες
@eioshen boboi pse ? cfare skuptojme se nuk e kapa???!!!🤔😐🤗🤗🤗
eioshen boboi
eioshen boboi Πριν 9 ημέρες
po ju nuk kuptoni gje
xhevxhet durmishi
xhevxhet durmishi Πριν 9 ημέρες
sindi eshte njeriu me i dobet ne perputhen po hik moj virgjeresh se sje as per lop ti vec me profin mund te perputhesh po edhe aj spo ta fut
Sejdi Bejtullahi
Sejdi Bejtullahi Πριν 9 ημέρες
Anna 1
Ilda Kodra
Ilda Kodra Πριν 9 ημέρες
Nessuno di loro è li per trovare "l'amore"ma solo business..fanno bene sono giovani !!!
Arburim Musliu
Arburim Musliu Πριν 10 ημέρες
Ana mbijeton me prallat e çarli çaplini
Duffy 7
Duffy 7 Πριν 10 ημέρες
Ana po nxiton teper moj vajz
Gjani Bushati
Gjani Bushati Πριν 10 ημέρες
Jeni ba nji televizion kurvash .. mashkuj e femna
Arburim Musliu
Arburim Musliu Πριν 10 ημέρες
Mir ja ke ber melises ofofo bravo te qoft mir ja be mos e le me fol melisen fare
Arburim Musliu
Arburim Musliu Πριν 10 ημέρες
Melisa qafen si mashkull e ka
melisa abdullai
melisa abdullai Πριν 10 ημέρες
Ti ana2 je shum e keqe me te gjefj
Lued Bani
Lued Bani Πριν 10 ημέρες
U shashtis Murati shkret
beni biba
beni biba Πριν 10 ημέρες
gjejna venin asaj anës m aman gjejnaaaaaaaaaaa
Sadik Laha
Sadik Laha Πριν 10 ημέρες
Brava
Ap Alpha
Ap Alpha Πριν 10 ημέρες
po ju nuk kuptoni gje
Ap Alpha
Ap Alpha Πριν 10 ημέρες
po ju nuk kuptoni gje
Ap Alpha
Ap Alpha Πριν 10 ημέρες
ska faj fatjoni ne ket rast se i kuptojm disa gjera dhe ne
Ap Alpha
Ap Alpha Πριν 10 ημέρες
ska faj fatjoni ne ket rast se i kuptojm disa gjera dhe ne
Ap Alpha
Ap Alpha Πριν 10 ημέρες
ska faji fatjom ni ne ket rast
Jonida Balla
Jonida Balla Πριν 10 ημέρες
jfjth htyt htyt htyt ❤️💍🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👌👌👌👌👌👌👌👌❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💍💍💍💍💍💍💍💍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💍💍💍💍💍💍💍💍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👌👌👌👌👌👌👌👌💄💄💄💄💄💄💄💄💋💋💋💋💋💋💋💋😂😂🥰🥰💕💙💙💙💓💓🌲🤣🤣🦩💐💐♥️😍😍😍👑🩰🩰🦩💪🖤😘😘😎😎🚘🚘💝💝🚘🚘💝💝😎😎👑👑👑👑👑👑👑👑😎😎😎😎😎😎😎😎🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘💝💝💝💝💝💝💝💝👌👌👌👌👌👌👌👌🙏🇹🇷🇹🇷🇦🇱🇦🇱💍💍❤️❤️💄💋😂😂🥰🥰💕💕💙💓💓🌲🤣🤣🦩🦩💐💐♥️♥️♥️😍😍👑😘🩰🥂💪💪💪💪😘😘😎🚘🩰🥂🥂💪😘😘😎😎🤣🤣🦩💐♥️😍👑👑👑😂😂🥰🥰🥰💕💙💙💓💓🌲🌲🇹🇷🇦🇱🇦🇱💍💍❤️❤️💋💋🖤🖤💝💝👌👌👌🙏🙏👌👌👌👌👌
Enkeleta Beqiraj
Enkeleta Beqiraj Πριν 10 ημέρες
Merre ate fatjonin e qelbur se te dyt njesoj jeni moj ana edhe krrisni byth nga programi. Rop te shpif te dyt. Ti ana po loz loj po hell balte mbi Melisen per te marr pak vemendje moj legene femer se sta var njeri ty jooooo 😏
Arburim Musliu
Arburim Musliu Πριν 10 ημέρες
Melisa esht ka lun k...... me gjith qunat por jam krenar per vllaqkon qe ka zbuluar melisen se qar rrace e bordelit stil mashtruse. Te lumt Fatjon koqari respekt vllaqko
Enkeleta Beqiraj
Enkeleta Beqiraj Πριν 10 ημέρες
Ti vet je fallco moj ana qelbesira
Επόμενο
OXYGEN Pjesa 1 - Marin Mema 17.11.2018
1:40:05
I'M HEALING...
20:51
προβολές 1 200 169
OXYGEN Pjesa 1 - Bekim Jashari 14.03.2020
1:40:19
Mucize Doktor 46. Bölüm 3. Fragmanı
0:49
προβολές 1 751 744
SIDEMEN 100,000 CALORIE BATTLE - THE REMATCH!
54:09
Περί θρησκείας...
21:25
προβολές 47 787
Hercai 55. Bölüm
2:39:40
προβολές 2 698 333
ΠΙΝΩ & ΚΡΙΝΩ: MADWALK 2020
13:07