Σκοτάδι

Noizy në lidhje direkte nga Durrësi: Kanë tentuar të më dhunojnë!

Top Channel Albania
Εγγραφή
προβολές 970 662
96% 9 332 375

Një tërmet i fuqishëm tronditi në orët e para të mëngjesit të datës 26 Nëntor 2019, Shqipërinë.
Lëkundjet me magnitudë 6.4 në epiqendër apo intensitet 8 ballë fatkeqësisht morën disa jetë njerëzish e mbi 650 janë plagosur në Tiranë, Durrës, Fushë- Krujë e Kurbin.
Pamje të rënda, rrënoja dhe ambulanca në rrugë ishin imazhet surreale që pa sot cdo shqiptar. lëkundjet u ndjenë në të gjithë vendin por edhe deri në prishtinë.
Pranë epiqendrës në detin Adriatik pra në durrës janë dhe dëmet më të mëdha. shumë banorë mbetën nën rrënojat e pallateve të shembura. disa janë nxjerrë të gjallë. të tjerë nuk ia dolën dhe operacionet e shpëtimit vazhdojnë.
Post lëkundjet vazhdojnë, gazetarët dhe kamaramanët e Top Channel ndodhen në lagjet dhe zonat ku ka më shumë dëme dhe në këtë edicion të jashtëzakonshëm lajmesh, Live 27 Nëntor 2019 ne vazhdojmë të përcjellim hap pas hapi.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ELvids Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#FteseNe5 #TopChannel

Κοινοποίηση:

Κοινοποίηση:

Κατεβάστε:

Φόρτωση.....

Προσθήκη σε...:

τη λίστα αναπαραγωγής μου
Παρακολούθηση αργότερα
Σχόλια 80
Va Ts
Va Ts Πριν 2 ημέρες
Noizy ❤
Albania beatbox
Albania beatbox Πριν 3 μήνες
Sa i shpifum qenka bo ky noizy
Nertila Abazi
Nertila Abazi Πριν 4 μήνες
Noizy eshte me i miri ne bote dhe policia eshte kurth
Aldona n.
Aldona n. Πριν 4 μήνες
Nje bravo te madhe❤👑noizy nje artist me vlera te mdha jo vetem artistike por dhe shpirtrore
valentina ndoj
valentina ndoj Πριν 5 μήνες
sa keq për tutat
valentina ndoj
valentina ndoj Πριν 5 μήνες
noizy bravo👏👏👏👏👏👏👏👍💪👾👼😺😦
ben 11
ben 11 Πριν 5 μήνες
tkan terheq se nuk i je bind urdherit dhe ke dash te hysh ne germadha pa mjete mbrojtese duke e dit se personeli i emergjences ka qene aty present dhe policia e ndalon hyrjen e civileve ne pallate qe jane shum te demtuara nga termeti.nuk do te thote meqe je kengetar te besh car te doje qefi.bindju urdherit te policit e ske pse ankoheah neper televizione per dhunim.
Joels Bregu
Joels Bregu Πριν 5 μήνες
Ma njish se nojzi ska n bot
Avni Spahiu
Avni Spahiu Πριν 5 μήνες
Oooooooooooo nojzu bre
sasha cullhai
sasha cullhai Πριν 5 μήνες
Noizy eshte 1-shi
Bruna Cullhaj
Bruna Cullhaj Πριν 6 μήνες
Bravo
molon Lave ksexaseto
molon Lave ksexaseto Πριν 6 μήνες
tgjith kta qe mbajn veten artista vin ktu vetem per ti ber reklam vetes .popull me budall se shqiptart qe u beson ktyre dhe politikanve .
dbhdhd dbhdhdhd
dbhdhd dbhdhdhd Πριν 7 μήνες
o noziy tkan rraf pse unk efirre grupin tat
Pink unicorn
Pink unicorn Πριν 7 μήνες
I dont understand and im so angry of the polices that did that to him thats so rude
Vangjel Frroku
Vangjel Frroku Πριν 7 μήνες
NOIZI JENI NJI HERO I HESHTUR ME PAK FJAL SHUM PUN JA ME KETO NJEREZ ARTISTA NE SHPIRT ARTISTA NE JET BEHET SHQIPERIA NDERIME NGA ANGLIA
MetiC Tv
MetiC Tv Πριν 7 μήνες
Respekt noizy zoti e rujt 🙏🏾❤️ the best je ti
Eligio Di nardo
Eligio Di nardo Πριν 7 μήνες
un abbraccio fortissimo🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹😘😘❤❤❤❤W ALBANIA
Visar Zeqiri
Visar Zeqiri Πριν 7 μήνες
Ani a tkan dhunu fort o Gangster hahaha 😂😂😂😂😂😂ani Kur Thot sjon nda mir policia Po me desht aata tngrehin per toke vlla
Cafe Krosi
Cafe Krosi Πριν 7 μήνες
Bravo se ti shum e per mende zotini se veçe aji te ndimon
Jakup Jakup
Jakup Jakup Πριν 7 μήνες
Nozy B
hydra blazer
hydra blazer Πριν 7 μήνες
Hahhahaha n top chanel vetem kur marin noizyn n intervist bejne mija wiews #otrwerunthis
Koca Eger
Koca Eger Πριν 7 μήνες
Rrespekt noizy per ate qe Po ben per qytetin e tij Durresi .Çunat ketu e çunat aty , nuk ka doreza 2 mij lek mund te kushtojne edhe kaskat i shesin me duket .....
Flori Fjerza
Flori Fjerza Πριν 7 μήνες
noizy the besttttttttttttt
Mino Kadriuu
Mino Kadriuu Πριν 7 μήνες
Super djalosh super human dhe kengetari me i mire ska dyshim respekt
Lori Cani
Lori Cani Πριν 7 μήνες
Bravo nojzy ❤️❤️❤️
Kozeta Zenelaj
Kozeta Zenelaj Πριν 7 μήνες
Bravo
Ronaldo alexsadra
Ronaldo alexsadra Πριν 7 μήνες
Po kto shkojne per me fitu nai pike apo shkojne me verte? Gare me stresin duke ba! Po prap hallall! Bravo
Tulant Bisku
Tulant Bisku Πριν 7 μήνες
5:01 qe thote: ska gje po v......... nuk esh nuk esh
123 123
123 123 Πριν 7 μήνες
Respek Noizy ty dhe gjith atyre qe i ndihmuat o sot o kurr
Bòba tokyo
Bòba tokyo Πριν 7 μήνες
Noizy mund te duket mendjemadh por beri shume ndime per shqiptaret. Bravo Noizy👏🇦🇱
Suzana Suzanaaa
Suzana Suzanaaa Πριν 7 μήνες
Bravo Bruder so muss auch sein arme Leute sie hat alles verloren und noch zu verstecken die essen das geht nicht alle haben Geld gespendet ganze Welt Geld gespendet nach Albanien die arme alte Leute und herzlichen Beileid für die Leute wo wo die Familie gestorben sind
adela hoxhha
adela hoxhha Πριν 7 μήνες
o zottttt per shkak te lidhjes qe ke me qytetin apo kishe naj person ,oj budalle kush ka mundsi ndihmon ska tbej kjo do besh naj pytje tamam ti
Vlor Vlor
Vlor Vlor Πριν 7 μήνες
Per reklam
mikea hiooi
mikea hiooi Πριν 7 μήνες
Bravo Noizy 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Ride or Cry
Ride or Cry Πριν 4 μήνες
Ore te gjith ju vajzat te njejten foto backgroundi keni ?
vonfan kulo fh
vonfan kulo fh Πριν 7 μήνες
Nojzi ka nje goc me gjakun e ti nuk e takon mir najzi mir
Giovanni KMNGANG
Giovanni KMNGANG Πριν 7 μήνες
Bravo Noizy ❤👌👌❤👌❤👌❤👌
Malvina Tataveshi
Malvina Tataveshi Πριν 7 μήνες
BRAVO NOIZY... JE NJE NDAJ TE PAREVE QE PO NDIHMON I PALODHUR DHE PA ASNJE PROB. I BEJM THIRJE ATIJ ZOTERISE QE PERFAQESON SHTETIN ,TE MOS KRIJOJ PROBLEME, POR TE JAPI EFEKTIVISHT NJE DORE X TE SHPETUAR KUSH ESHTE AKOMA POSHTE RRENOJAVE
mikea hiooi
mikea hiooi Πριν 7 μήνες
Qfar lidhje oj moderatore qfar eshte kjo pyetje aman kush po i kqyr lidhjet sot,ne kemi nje lidhje ajo eshte gjaku shqiptar 🇽🇰🇦🇱 Jemi me ju
molon Lave ksexaseto
molon Lave ksexaseto Πριν 7 μήνες
ky buzpidhi vetem dru ha
Σαββα Τ
Σαββα Τ Πριν 7 μήνες
🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Σαββα Τ
Σαββα Τ Πριν 7 μήνες
Γεια σας φιλι μου συλληπητηρια ευχομαι ο θεος να τους εχει καλά....!!! Gott soll diese menschen kraft und gesundheit geben und sorri fur die menschen in griechenland die sind rasisten....!!! Sorri my frends people from greece is rasist
Gresilda Daka
Gresilda Daka Πριν 7 μήνες
rrespekt nojzi brafo hallall tadoft soti soti idimoft njersit
bilinas mini
bilinas mini Πριν 7 μήνες
Bravo Noizy 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Men's Desires
Men's Desires Πριν 7 μήνες
What is the female presenters name.
Andy R
Andy R Πριν 7 μήνες
Bravo Noizy, Nji reportere legene flliqesire me pytje idiote!!
Andy R
Andy R Πριν 7 μήνες
bilinas mini 😂😂😂
bilinas mini
bilinas mini Πριν 7 μήνες
Kjo esht gaze kare e deep llapuar si spermatolloge ke pidhistika. . Ndersa Noizy Me Cunat e vet esht aty me bo transport mbi 100kile😝
snakedoc104
snakedoc104 Πριν 7 μήνες
O noizy ty duhet ta qijn mamin
Pllumi Pllumi
Pllumi Pllumi Πριν 7 μήνες
Pse sjep naj lek o bothqir si del me ferrari na per videoklipa
Sabjan romale
Sabjan romale Πριν 7 μήνες
Vllai
Sabjan romale
Sabjan romale Πριν 7 μήνες
Bravo bravo nojzy Allahu te ndimoft
nertila metollari
nertila metollari Πριν 7 μήνες
Rrespekte
Alesjo Mallkuqi
Alesjo Mallkuqi Πριν 7 μήνες
Bravo Noizy te lumt 👏👏👏👏👏❤
XK Prishtina
XK Prishtina Πριν 7 μήνες
Per zotin shetit ter boten vetem shtet ma te dobet as kund sun gjen afrika e ka nje konfederat ne evrop ajo esht shqipria
aola wili
aola wili Πριν 7 μήνες
Beavo te qofte te ishin te gjith si ty njeri me zemer te madhe bravo 🙏
Ride or Cry
Ride or Cry Πριν 4 μήνες
Te ishin te gjith si ky shqiperia do ishte katastrof
Flatrim Amrllahu
Flatrim Amrllahu Πριν 7 μήνες
Valla bre qfar gazetare
CISCO POLO
CISCO POLO Πριν 7 μήνες
🇦🇱NOIZY🇦🇱
okow tina
okow tina Πριν 7 μήνες
BRAVO NOIZY, turp ti vije forcave te policise qe ne vend te zbusin situaten e te shprehin mirenjohje bejne veprime te tilla .
aola wili
aola wili Πριν 7 μήνες
Kush asht aji qe je zan
//1DreaM 1 Mission\\
//1DreaM 1 Mission\\ Πριν 7 μήνες
Shum Respeckt per Noyzi
Whatever Records
Whatever Records Πριν 7 μήνες
Kjo esht gaze kare e deep llapuar si spermatolloge ke pidhistika. . Ndersa Noizy Me Cunat e vet esht aty me bo transport mbi 100kile😝
Lil Pliats
Lil Pliats Πριν 7 μήνες
Metafrash ta pio shmentika kaneis??
Alex M
Alex M Πριν 7 μήνες
Respekt noizy!!!!
B. Mitrovica
B. Mitrovica Πριν 7 μήνες
Deri tash e kam urryer kët djaloshin,,e tash do te adhuroi gjithmonë. RESPEKT për kët djaloshin.
Anna Ermal
Anna Ermal Πριν 7 μήνες
Noizy je 👑 king do mbetesh👑 king ska fjal respet 👊 prsh nga peja❤
Sinalda Qidheri
Sinalda Qidheri Πριν 7 μήνες
👏👏👏👏🙇‍♂️🙇‍♂️🙇‍♂️🙇‍♂️👑👑👑👑
monika laosi
monika laosi Πριν 7 μήνες
Hallall ta befte zoti o djale me zemer te madhe.
Ride or Cry
Ride or Cry Πριν 4 μήνες
Zamer te vogel
xhovi ovi
xhovi ovi Πριν 7 μήνες
Bravo vazhdo keshtu si e ke nis respekte ♥️♥️♥️
liola Koulolle
liola Koulolle Πριν 7 μήνες
Noizy eshte dashuri 😘😘😘vecse populli nuk merr vesh nga ndihma e njerzve po do te bejne te fortin ....l love noizy 😍😍😍😘😘respekt per te ndjeret 😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Xhavit Bylbili
Xhavit Bylbili Πριν 7 μήνες
BRAVO se me vertet ke treguar nje ❤ shqiptari duhet te marim mesim nga ky i famshmi NOIZI qe na ben krenar qe jemi shqiptar sikur te ndihmonin veten nje cirek sa ben ky do e perballonim me leht ket tragjedi qe na ndodhi pa pritur. Zoti na ndihmoft dhe gjith te ngritemi me kemb qe te rregullohet gjithcka sa me pare....
monika laosi
monika laosi Πριν 7 μήνες
Jam nje guzhinier jetoj ne milano .sua te vij te gatuaj falas vij per te gatuar per popullin e dursit.kush ka nevoj munde te me njoftoni +39 3511424261
jocker jocker
jocker jocker Πριν 7 μήνες
Shko e myte
jocker jocker
jocker jocker Πριν 7 μήνες
Kush asht aji qe je zan
Dhurata
Dhurata Πριν 7 μήνες
👏👏👏🙏🙏
mikele kociasi
mikele kociasi Πριν 7 μήνες
hec aty noizy
mikele kociasi
mikele kociasi Πριν 7 μήνες
hec aty noizy
ELVIS PESHKU
ELVIS PESHKU Πριν 7 μήνες
Une nuk jam nje fanc i Nojzit dhe rreperve te tjere por ikete qe bere respekte
Refik Xheladini
Refik Xheladini Πριν 7 μήνες
Ne Kosovart jemi kan jemi edhe do te jemi gjith mon Homanetar per Vllezrit e Motrat tona ne gjitha Vendet kudo qe gjinden ndoshta skena sa duhet me pas por Elhamdulilah Nr 1 Shneten me pas tjera vin Ngadal Dal ne Shqiprien e madhe gjith mon e kena pas ne Zemer inshalla do bahet 1 Presedent e nje Kryeminister e nje Kryetar ai qe din ta Udheq vendin ai qe nuk mendon vetem per veten e ti ai qe mendon per gjith Shqiptarien si per KOSOV ashtu edhe per SHQIPRI vetem 1 te jen Rrespekt nga Gjermania
violeta hurdha
violeta hurdha Πριν 7 μήνες
Nojzi bravo Zoti te shperbleft
Sokol Bajraj
Sokol Bajraj Πριν 7 μήνες
Ore nuk ja c... Robet atij idioti
gustav J
gustav J Πριν 7 μήνες
Rrnofsh e qofsh o rigels. Te rujt krishti ‼
korce Paola
korce Paola Πριν 7 μήνες
Bravo Noizy 🙏🏻🙏🏻🙏🏻ta beft zoti hallall .vetem te mira pac .me siguri pas gjith ktij humanizmi qe ke bere ke mare shum urime 👏🏻👏🏻👏🏻bravo otr me ❤
Krisa Lola
Krisa Lola Πριν 7 μήνες
Te lumt Noizy
Era Erinda
Era Erinda Πριν 7 μήνες
Bravooooo Noizy zoti ta shperbleft plako je ma i miri
reshat shabani
reshat shabani Πριν 7 μήνες
Bravo nojzy 😍😍
Επόμενο
Xing me Ermalin 17 - Noizy
1:09:36
προβολές 2 100 000
My Struggle With Acne and Self Confidence
35:12
THE 2NIGHT SHOW - Κάτια Ζυγούλη
30:37
Josephine - Εγώ - Official Music Video
2:59