Σκοτάδι

Policia që e duan të gjithë. Një ditë me policen e qarkullimit më të famshme - Top Channel

Top Channel Albania
Εγγραφή
προβολές 216 514
90% 1 242 133

Refije Muca, që prej një viti është punonjëse e policisë së qarkullimit rrugor në komisariatin e Fierit.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ELvids Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Διασκέδαση

Δημοσιεύτηκε στις

 

7 Σεπ 2019

Κοινοποίηση:

Κοινοποίηση:

Κατεβάστε:

Φόρτωση.....

Προσθήκη σε...:

τη λίστα αναπαραγωγής μου
Παρακολούθηση αργότερα
Σχόλια 155
Xhino Dervishi
Xhino Dervishi Πριν ημέρα
ooo kjo te grin nga lekt 40 mi me mori ne lushja na edhe nje slims tha edhe ik hahha
Samet Krasniqi
Samet Krasniqi Πριν ημέρα
Hahaha vetem police nuk esht kjo 😂 pi mall gjith diten ,nga lekt te rjep ,vk
Gem Mala
Gem Mala Πριν ημέρα
Po qfar policie pa radar bre
Cami Fier007
Cami Fier007 Πριν ημέρα
Yyyttttt komunistat e derrit
Abdull-llah Abdur-rahman
Abdull-llah Abdur-rahman Πριν 2 ημέρες
Oreee po kjo ishte mu ajo qe me 20 euro me leshoi me familjen
munges_02 munges_02
munges_02 munges_02 Πριν 6 ημέρες
mendova se mos me kishte kerkuar vetem mua lek😂por qenkan edhe shum te tjer si un😂
YAMAHA R
YAMAHA R Πριν 7 ημέρες
A len a kthen dada police
Gianni Bello
Gianni Bello Πριν 8 ημέρες
Respekte
H Tahiraj
H Tahiraj Πριν 8 ημέρες
Yll je respekte ❤
Mensur Kosumi
Mensur Kosumi Πριν 8 ημέρες
❤️🖤
1988 1900
1988 1900 Πριν 8 ημέρες
Dukesh si spiune shterp e ndyr
1988 1900
1988 1900 Πριν 8 ημέρες
Ik moj kare se te ka ikur hija e femres
Jurgen Bileri
Jurgen Bileri Πριν 9 ημέρες
Aaaa ju pshurrsha uniformen klysha
Luca Davani
Luca Davani Πριν 9 ημέρες
Endrat per polic dhe per spiun dalin shum shpejt dhe behesh te esht plotsu deshira
ALL IN
ALL IN Πριν 9 ημέρες
Pershendetje keni bere foto ne udhetime ne Shqiperi dhe Kosove, doni ti ndani me ne atehere kjo eshte e mundur perdor hashtag #mysecretalbania tag @secret.albania hashtag #jemibashke #knaqumesecretalbania #thisyearIwillvisitAlbania pra na gjeni ne instagram @secret.albania faqja me e madhe per promovomin e Shqiperise dhe Kosoves. Objektivi 100 mije ndjekes! @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania
Ummu Kasim
Ummu Kasim Πριν 9 ημέρες
TAGUTE
Linda Muca
Linda Muca Πριν 9 ημέρες
Bravo
Mirko shqip
Mirko shqip Πριν 10 ημέρες
e kujt i bie mendja?
Peja Peja
Peja Peja Πριν 10 ημέρες
Kjo po punojka mir une keshtu nje femer kam qef me perjetu 😋👍
Loku Statham
Loku Statham Πριν 10 ημέρες
Kam rreth 2 vjet pa e pa se kam ik jasht por me thon te drejte e paskan sakatu keq pz gjynof e shkreta se cfar heqka👉👌👉👌👉👌🖕🖕🖕✌✌✌
Bashkim Sefa
Bashkim Sefa Πριν 10 ημέρες
ju ne shqiperi si kei frik policve..se ke kosov ju ngehin zvarr po tu a kthen me te keq.
Mirton Oxa
Mirton Oxa Πριν 10 ημέρες
Kjo e super e koruptuar , mi ka mar 50 mi leke , yyyyyt ropce
sphere mechanical
sphere mechanical Πριν 10 ημέρες
Keta dalin n Autostrade te ndalojne makina hajde injorante hajde po ku ke pa tu ndalu makinat n autostrade ...aty eshte rrezik I madh tjetri vjen me shpejtesi e merr perpara turshi... Uniforma me e bukur thote kjo lapicka po shko moj e meso me fol si njeri moj t marrte dreqi..
Kadri Armullahu
Kadri Armullahu Πριν 10 ημέρες
po normalee që punonn me.meshkuj polic se i hypinnn 😂😂😂😂👌👈
Mikeb Itemha
Mikeb Itemha Πριν 10 ημέρες
Qenka burrneshë. Zoti të begatoftë me mirësitë e tij.
Sangio Bodini
Sangio Bodini Πριν 10 ημέρες
e njoh dhe un ket policen shum e mire rrespekte
Grilian Arapi
Grilian Arapi Πριν 10 ημέρες
Refia ta fshin 5milekshin 🤣🤣🤣
Flamur Xhaja
Flamur Xhaja Πριν 10 ημέρες
Veshja me e bukur që kam me pelqeu kjo shprehje
Vasil Isufi
Vasil Isufi Πριν 11 ημέρες
Mos ju ndalofshin ne rrugen tirane-durres,se dhe i rregullt me qene pa 20 mij lek nuk shpeton,,,
Vasil Isufi
Vasil Isufi Πριν 11 ημέρες
Kshu e fillojne kta te rinjte sa tja marrin doren pastaj si gjithmone i njejti avaz,,,,,
Sadat luma
Sadat luma Πριν 11 ημέρες
Pershendetje nga kaçaniku Bravo Respekt
George Jackson
George Jackson Πριν 11 ημέρες
Kjo eshe policja me e korruptuar ne shqiperi. E do 20 ce tjeret 10 ce e duan.
xhesi haxhaj
xhesi haxhaj Πριν 11 ημέρες
Ti je flliqsir jo police po ik andej ca humanizmi ksaj se ve gjobaaaa kot . Edhe e korruptuar po te lumt kur si bera foto 50milekshes qe more se more patenten pa te drejt dhe the o 50 o heqe patente po ik moj qelbesir e korruptuar jeni ju polici e degjeneruar e heq patenten pa te drejte yttt police flliqur
Albania Bishaaa.
Albania Bishaaa. Πριν 11 ημέρες
Ca lesh Police mor aman co aparate si ne gjithe boten dhe ske nevoje per police lat nam.
sphere mechanical
sphere mechanical Πριν 11 ημέρες
Kta dalin ne rruge grumbull per vjedh naj lek... Vetem n Shqipni e ne vendet arabe dalin keshtu te uritur... Edhe mediat nuk kane pune tjeter e bajn rreklam policesh sikur kushedi çfar po bejn ... Kriminela jane n Parlament
sphere mechanical
sphere mechanical Πριν 11 ημέρες
Thieves ! Absolute burglars
sphere mechanical
sphere mechanical Πριν 11 ημέρες
Your justice system is rotten how can you have a good police force?? It’s a fucking joke
sphere mechanical
sphere mechanical Πριν 11 ημέρες
The crooks the most brutal police in Europe
Burbuqe Elezi
Burbuqe Elezi Πριν 11 ημέρες
Bravo 👏🏾 polici duhet respect eshte per ndihme
Visar Hajdari
Visar Hajdari Πριν 11 ημέρες
Kolegja ime me e mire! Suksese Refka
Iris Zoto
Iris Zoto Πριν 11 ημέρες
Ahahahah kjo me ka ndaluar mua isha me makinen time me targa italiane kishte ber postobllok para karburantit Albes ne Fier edhe me ka mar 50 euro ju thoni ka fituar besimin e qytetarve ahahha edhe biles kur i dhash 50 euro me tha o vllai jemi 4 veta ahahhaha
teodhora lera
teodhora lera Πριν 6 ημέρες
@altin allkushi ahahahahah me ket kam qesh me lot
altin allkushi
altin allkushi Πριν 7 ημέρες
Je I sigurt qe te ka dal pija??!
KingBeqa
KingBeqa Πριν 8 ημέρες
Dhe ne te besojme tye?
Mercedez 202
Mercedez 202 Πριν 8 ημέρες
Po si fute i rryp ti ksaj vllai hahahahahaha ja kishe nxjerr 50 perhunesh
Blerton Ajruli
Blerton Ajruli Πριν 8 ημέρες
@Iris Zoto t ish kan Policia e Kosoves e kisha pa qysh bahet testi i alkoholit
Bisha Bisha
Bisha Bisha Πριν 11 ημέρες
🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Victor Gremi
Victor Gremi Πριν 11 ημέρες
Keta jane qesharak komplet ,ne vend qe te shohin qe jane 30 vjet mbrapa, si nga ana profesionale dhe logjistike ...Ne asnje vend perendimor sdel punonjesi i police ashtu si dalin keta kaqolet ...Gjithmone e kemi zakon ne ,i fillojme gjjerat nga bishti ...Rrofte lideri historik Edi Kico Rama .....🤧🤧
Victor Gremi
Victor Gremi Πριν 11 ημέρες
"Refija per KRYEMINSTER ,jo vetem ate,por propozoj qe edhe te gjithe(REFI JTE e tjere ,tju jepen 5 rroga shperblim ,dhe nje darke me Liderin legjendar RAMA,qe po na con nga fitorja ne fitore ...."
Tartuf Tufi
Tartuf Tufi Πριν 11 ημέρες
50 mij lek mi ka qar mua njer ne lushnje ajo eshtè mjeshtre ne marjen e lekut
Tartuf Tufi
Tartuf Tufi Πριν 11 ημέρες
@Kingpin e ka pak shtrenjt po pa 50 mij ste leshon dhe vajta ti jepia 30 dhe edi si me tha se kemi dhe ate shokun me radar dhe duhet ta respektojme dhe ate eshte mjeshtre
Kingpin
Kingpin Πριν 11 ημέρες
50 e paska pazarin shtrenjt sja vlen
Emiljano Karafili
Emiljano Karafili Πριν 11 ημέρες
Hahahahahahah
xhesi haxhaj
xhesi haxhaj Πριν 11 ημέρες
Epo kjo e paska pas 50 per te ter
berat Berat
berat Berat Πριν 11 ημέρες
Hahahahah bravo te qofte eke realizu endren tende femijnore🛂
Kiki Dervishi
Kiki Dervishi Πριν 11 ημέρες
Vec mos ve gjoba shum se merr mqaf shofarat.😛😛
Drian Mucaj
Drian Mucaj Πριν 11 ημέρες
Kjo ka shkoll pr punen prkatse po Jan ca barkoca q sdin regullat e qarkullimit
Lenci Saliu
Lenci Saliu Πριν 11 ημέρες
Ne fakt te shkon uniforma je si mashkull megjithmend
leonard metallari
leonard metallari Πριν 11 ημέρες
I vetmi shtet robqir Shqiperia qe rri duke bo t famshem policet Po ikni mor gazetare se lat nam Polici duhet te shofe punen e vet N rruge Jo n kamer
sphere mechanical
sphere mechanical Πριν 11 ημέρες
leonard metallari qeni ruan t zotin e tij Hajdut
Eri Ternova
Eri Ternova Πριν 11 ημέρες
Refija nena e korrupsionit kjo eshte bere e famshme perpara se ta nxirnit ju o televizion cop cop
Сефер Зибери
Сефер Зибери Πριν 11 ημέρες
Sa profesion per femra kjo pa me ta lyp nai koleg se len me i pas edhe 5 fmi
Arturo Casangi
Arturo Casangi Πριν 11 ημέρες
Jo ore joooo thuaj po si dihet ktyre puneve o vlla joooo......vetem besim duhet vetem besim!!!
Mark Pllumi
Mark Pllumi Πριν 11 ημέρες
Rena je shembulli me i mir urime
fatos Skenderi
fatos Skenderi Πριν 11 ημέρες
Bravo zoti refije 😂 zerin e paske me burrë se un
Albania London
Albania London Πριν 11 ημέρες
Shum vk shtet lan nam cdo 1 kilometer pastobllok jemi 2019 o komunista shtet vend e pa vend pastobllok per me vjeth
Martina Puka
Martina Puka Πριν 11 ημέρες
Ketu ska telekamera tha kjo, them vec kaq vdes per makinat e huja kjo shoqja ..Nga goja eshte brisk kjo shoqja ku tremb njerezit me komisionet o gjobat prej 350 mije lekesh, e pastaj te nxjer nga makina e te thote ketu ska telekamera kafen do e pagush....turp te te vije .del dhe ne television te njohin te gjithe kush je ...E korruptuar .
skender sakaj
skender sakaj Πριν 11 ημέρες
SUKSESE DHE PUNE TE MBARE NE KETE DETYRE KAQ TE VESHTIRE DHE FISNIKE, RESPEKTE!
Albania Arberia
Albania Arberia Πριν 11 ημέρες
Shiqir si qenka nje njeri fiks se te tjetret Jan kafshe me kapele
Lorena caushaj
Lorena caushaj Πριν 11 ημέρες
Bravo per edukaten qe ke dhe komunikimin te apin syte dhe ato policet e tjera qe nuk din te komunikojn duan te bhen dhe policcce
Επόμενο
JAMES "Fantastic" MAN FAVORITES
11:39
προβολές 550 030
Melanie Martinez - K-12 (The Film)
1:32:07
προβολές 25 342 881
Kimse Bilmez 14. Bölüm
2:15:59
προβολές 1 399 463
KSI vs. Logan Paul 2 Launch Press Conference
46:08
WHO'S MY FAVORITE SIBLING?? | Brent Rivera
7:47
Δρακουμέλ Κούλης | Jeremy
9:42
ΗΘΕ 2019 BACKSTAGE +ΝΕΑ YEEZY!
12:43
Her Yerde Sen 13. Bölüm
2:19:44
προβολές 1 546 906
ΤΑ ΠΙΟ SATISFYING ΒΙΝΤΕΟ!
9:14
προβολές 127 645
GNTM 2 | Η audition της Μαρίας
6:08