Σκοτάδι

Portokalli - Episodi 1, Sezoni 32, 06 Tetor 2019

Top Channel Albania
Εγγραφή
προβολές 1 148 398
87% 10 088 1 396

Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 32
Programi “Portokalli“ është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. “Portokalli” nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur “portokall”, por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, siç ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit.
Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.
​​​Prezantuar nga Salsano Rrapi, Xhemi Shehu
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ELvids Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Portokalli#TopChannel

Κωμωδία

Δημοσιεύτηκε στις

 

6 Οκτ 2019

Κοινοποίηση:

Κοινοποίηση:

Κατεβάστε:

Φόρτωση.....

Προσθήκη σε...:

τη λίστα αναπαραγωγής μου
Παρακολούθηση αργότερα
Σχόλια 80
Klodjan Voci
Klodjan Voci Πριν 17 ημέρες
Bravo👍👍👏👏
Lili Adamo
Lili Adamo Πριν μήνα
Xhemi je pa vlera per humor malesorja po
Petrit Maxhuni
Petrit Maxhuni Πριν 2 μήνες
FREE FIRE tv
FREE FIRE tv Πριν 2 μήνες
Bravo
Elton Kastri
Elton Kastri Πριν 2 μήνες
O salz ano qeke vesh si Ilo Pinci te 2 her mat...
Murat Shehu
Murat Shehu Πριν 3 μήνες
PER PRESIDENTIN E RI TE SHQIPERISE President duhet te zgjidhet ai intelektual qe e ka pasur dhe e ka per turp te rreshtohet neper partira, qe ka pasur dhe ka turp ta hedhi trurin e tij ne nje kazan partie dhe tia perzjejne deri sa edhe ai si gjithe te tjeret te mendoj njesoj si kryeguzhinjeri i partise. Dhe nje nga keta intelektual te paket eshte dhe profesor Perparim Kabo. Ok? Miqte e mi kudo qe ndodheni.
Murat Shehu
Murat Shehu Πριν 3 μήνες
BUKURIA E MOSHES Kengetarja dhe modelja, ish zonja e pare e Frances, Karla Bruni, ka thene ne nje interviste diçka shume te vertete: se pas te pesedhjetave, bukurija eshte rezultat i sjelljes, elegances dhe mendimeve tuaja. Jo me e trupit dhe tipareve fizike. Bukurija behet diçka shpirterore, nje vezullim ne sy dhe e temperamentit. Te kuptuarit del me shume ne pah se ndjeshmeria dhe paraqitja. Nje grua noprane mund te jete e bukur para te pesedhjetave. Nje grua egoiste mund te jete e bukur para te pesedhjetave. Nje grua e depresuar mund te jete e bukur para te psedhjetave. Nje grua me sjellje jo te mire mnd te jete e bukur para te pesedhjetave. Nje grua dredharake mund te jete e bukur para te psedhjetave. Nje grua e veshtire mund te jete e bukur para te pesedhjetave. Por jo me pas. Pas kesaj moshe ajo qe ndriçon lekuren e saj eshte dashurija, sjellja, mirekuptimi. Bukurija vjen nga karakteri, nga menyra me te cilen jane perballur problemet, nga kenaqesija pas zgjimit dhe nga gjumi i rehatshem. Pas te pesedhjetave miqesija eshte kremi qe tendos lekuren; dashurija ai qe mbron fytyren nga dielli. Bukurija beht komunikim dhe ndjenje humori, inteligjence dhe miresi. Pas te pesedhjetave, gjashtedhjetave, gjeshtedhjeteepestave ajo qe te rinon me shume eshte te qenit e qete dhe e lumtur.
Murat Shehu
Murat Shehu Πριν 3 μήνες
PER DY FIGURAT ME TE URRYERA DHE MANIPULATORE TE PA SHPIRT KETO 30 VJETET E MEDEMEK DEMOKRACISE Kur te futet ne burg uzurpatori i levizjes anti komuniste, puçisti i pashpirt me kufomen e Azemit, vrasesi, nje nga sekretaret me te zellshem dhe me ta pa shpirt te PPSH_se, armiku i betuar i kundershtareve te tij politike, njesoj ne te dy sistemet politike, komunizem e demokraci me emrin Sali, shume njerez do te dalin neper sheshe për ta festuar kete ngjarje siç bene kur u hodh busti i diktatorit ne vitin 90, dhe ndoshta me me zell, për arsye se beri shume njerez te zhgenjehen me demokracine, te zaptojne pronat e te tjereve, te shpallte levizjen e lire pa zgjidhur problemin e pronave, e qe për keto shkaqe njerezit te vriten me njeri-tjetrin, te urrejne njeri-tjetrin, te mos kene besim tek njeri-tjetri e ne fund te thone, paskemi qene race e poshter. Po keshtu do te ndodhe edhe me Ilir Meten pa diskutin. Ok?
Murat Shehu
Murat Shehu Πριν 3 μήνες
INTERVISTE ME KLLOUNIN PRESIDENT Gazetari: Zoti Meta, a keni ju te meta? Meta: Te meta? Çfare te metash? Gazetari: Te meta si gjithe te tjeret. Meta: Une kam vetem nje te mete qe e kam mbiemrin Meta. 😂😂😂 Kjo eshte e meta ime. 😂😂😂 Gazetari: Une te pyeta seriozisht zoti Meta, a keni te meta. Meta: Edhe une serizisht t’u pergjigja. Ke ndonje pyetje tjeter? Gazetari: Ok. Pse ne vitin 90, ju bashke me Majkon kaluat me ata kunder te cileve u ngritet si student? Meta: Ç’eshte kjo pyetje? Gazetari: Pse nuk qendruat me studentet e dhjetorit me Azemin ne krye? Meta: Se ashtu m’a dha kaplloqja. Ok? Kalo ne pyetjen tjeter? Gazetari: Pse nuk qendruat me ate parti, PS_ne do me thene, per te cilen tradhetuat shoket e t’u studente? Meta: Se ashtu m’u mbush mendja. Dakord? Gazetari: Ok, po pse nuk u kthyet tek shoket e tu studente ne PD kur braktiset PS_ne? Meta: Se nuk me donte qejfi. Ke me pyetje? Gazetari: Pse krijuat koalicion me Partine e dalur nga protestat e studenteve qe ju e kishit braktisur me kohe? Meta: Se ashtu m’a deshi trapi. Mbarove? Gazetari: Po pastaj pse e braktiset kete koalicion dhe u lidhet me ata qe kishit braktisur me pare? Meta: se ashtu m’a dha truri ne ate kohe. Ok? Gazetari: Ok. Po ne zgjedhjet e 2017 pse u shkeputet nga koalicioni i fundit me PS_ne dhe nuk bete koalicion me ata qe ishit ne koalicion me pare? Meta: Me fal po une nuk kam kohe t’u pergjigjem pyetjeve tuaja idiote pa kuptim. Mireupafshim! Me presin gjera shume me te rendesishme per te bere. Gazetari: Pyetja e fundit, pse nuk jepni doreheqjen siç e dhate pas kasetes se Priftit? Meta: Se nuk m’e eshte mbushur mendja. Trap!
Murat Shehu
Murat Shehu Πριν 3 μήνες
NJE PERKUFIZIM PER PARTITE Ç'eshte nje parti ne kuptimin figurativ? Eshte nje kazan i madh ku antaret me vullnetin e tyre te lire hedhin trute e tyre dhe kryeguzhinjeri i trazon e i trazon deri sa te mos mbetet asnje lloj dallimi duke krijuar nje tru te vetem gjigand, te ngjashem me ate te kryeguzhinjerit te partise, te zgjedhur nga vete ata perseri me vullnetin e tyre te lire ne perputhje me interesat e tyre private te shpallura si interesat e popullit dhe vetem te popullit, kurren e kurres te tyret. Ok? Popull i mençur dhe fisnik!
Orgito Plaku
Orgito Plaku Πριν μήνα
pp
Orgito Plaku
Orgito Plaku Πριν μήνα
p
Orgito Plaku
Orgito Plaku Πριν μήνα
l
Murat Shehu
Murat Shehu Πριν 3 μήνες
NJE FAKT QE DO THEKSUAR HERE PAS HERE Miq, nuk diskutohet qe Saliu eshte ashtu si ka thene Iliri dhe si ka thene dhe thote Rama. Nuk diskutohet qe Iliri eshte ashtu si ka pas thene Saliu dhe si ka thene dhe thote Rama. Nuk diskutohet qe Luli eshte ashtu si ka thene dhe thote Rama. Nuk diskutohet qe Mona eshte ashtu si ka thene dhe thot Rama. Nuk diskutohet se Rama eshte ashtu si ka thene dhe thote Saliu, Iliri, Luli dhe Mona. Por, nuk diskutohet qe Rama eshte me i miri nga keta ne sherbim te shqiperise dhe prania e tyre ne politike e ka bere Ramen me te forte dhe sa te jene ata ne politike do jete dhe Rama ne krye te pushtetit politik dhe ekonomik. Besoj se e kuptojne ata qe nuk e duan Ramen ne pushtet çfare nuk do te duhet te duan me pare. Ok? Per te tjerat vendos drejtesia e pavarur.
Murat Shehu
Murat Shehu Πριν 3 μήνες
NDIHMA E NJE SHQIPTARI NE AMERIKE Emrin e kishte Bujar Dervishi me origjine nga Shkodra. Merrej me shitje dhe blerje shtepish. Kur i thash te me ndihmonte per te blere nje shtepi, me tregoi kete fabul qe disa amerikane ia kishin mesuar. Fjalet e tij: “Nje fshatar i varfer kishte si prone te tij nje kale dhe nje derr. Nje dite kali u semur dhe nuk ngrihej dot ne kembe. Ligjet e vendit ishin qe kur nje kafshe nuk sherbente me e vrisnin njerezit e derguar nga shteti. Kjo po ndodhte dhe me kalin e fshatarit, njerezit e pushteti ishin nisur per ta vrare. Kete lajm e merr vesh derri dhe shkon me vrap te kali dhe i thote, ngrehu se po vine njerez te te vrasin. Kali me perpjekje te medha u ngrit ne kembe dhe shpetoi pa u vrare. Fshatari gati sa nuk po çmendej nga gezimi se kali i bente shume pune per mbijetesen e tij dhe nga gezimi tha, te therrim derrin per ta festuar.” Mbasi perfundoi fabulen e pyeta mikun tim, une jam kali dhe ti mund ta pesosh si derri nese me ndihmon? Nuk me dha pergjigje me fjale por tundi koken ne shenje pohimi. Ishte amekanizuar komplet. Ok? Ju qe nuk dini t’i pershtateni sistemit kapitalist.
Murat Shehu
Murat Shehu Πριν 3 μήνες
PER MARTESEN DHE NDARJEN Perse per disa martesa eshte ohoho ne fillim pastaj behet obobo? Kur duhet te jete e kunderta. Sigurisht nuk eshte vetem nje arsye, ka me shume por kryesorja eshte kombinimi i karaktereve. Nje mashkull i perkedhelur me nje mama qe e ka adhuruar dhe qe i eshte nenshtruar tekave te tij, nuk mund te shkoje mire me nje femer te perkedhelur me nje baba qe e ka adhuruar dhe i eshte nenshtruar tekave te saj. Pse? Sepse te gjithe ne transferojme jashte shtepise marredheniet me familiaret. Ne rastin konkret nusja do kerkoje te adhurohet nga burri dhe ky t’i nenshtrohet tekave te saj siç ka bere i ati. Ndersa, nga ana tjeter edhe burri do kerkoje te njejten gje, siç ka bere mamaja e tij me te. E gjithe kjo me pavetedijen me te madhe. Po do pyese dikush, pse te mos e adhurojne njeri-tjetrin dhe t’i plotesojne tekat. Sepse, as njeri, as tjetri nuk jane mesuar te bejne nje gje te tille. Te dy jane mesuar te adhurohen jo te adhurojne. Keshtu fillojne grindjet dhe pakenaqesite me akuza te ndersjellta per mungese dashurie dhe mosperfillje. Deri sa te ndahen per mos perputhje karakteresh. Lind pyetja, si jane lidhur ne fillm? I jane shtirur njeri tjetrit duke vene ne plan te pare paraqitjen, interesin material, sigurine, duke mos patur as idene me te vogel per ato qe thame me lart. Ok?
Murat Shehu
Murat Shehu Πριν 3 μήνες
TE JESH A TE MOS JESH, KJO ESHTE ÇESHTJA Zoteri, ç'do te thuash me kete qe une jam shqiptar? Kush te tha qe s'je? Je dhe ta mbash me shendet. Por puna eshte, kush te pyeti? Pse e thua pa te pyetur njeri? Se edhe sikur te duash nuk e mohon dot. Eshte fakt. Apo jo? Ajo qe nuk kuptoj une eshte, perse duhet thene vend e pa vend? Kush po ta mohon kete? Eshte njesoj sikur te thuash qe une jam burre, apo gruaja te thote, une jam grua. Ka kuptim? A ne qofte se dikush te pyet ç'fare je ne Amerike, sigurish qe do t'i thuash se je shqiptar. S'ke pse e thua nje fakt te tille pa te pyetur njeri. Tingellon sikur s'ke gje tjeter me ç'fare te mburresh. Ne qofte se vertet nuk ke, s'di ç'te them. Mundohu te besh ndonje gje. Po ja, behu tifoz partie dhe fillo te shash e te ofendosh ata te partive te tjera. Me fal se bera shaka. Se ata qe jane dikushi, po ta vesh re, nuk para mburren se jane shqiptar. Dhe ata qe jetojne ne vende me te zhvilluara, me te edukuara nuk para mburren me nenshtetesine e tyre. Nuk them se ka ndonje gje te keqe por njerezit me nje ekonomi dhe edukim me te larte nuk para e bejne kete. Me sa duket mburrja me nenshtetesine na vjen nga zakonet tona qe mburremi kur na lind femija djale dhe ndjehemi krenar. Se edhe ajo shprehja tjeter, jam krenar qe jam shqipetar, thene vend e pa vend, nuk ka kuptim kur s'te ka pyetur njeri per ç'fare je krenar. Apo jo? Se nuk ka logjike. Se mund te thote tjetri me ironi, qofshe me shendet. Ose mund te pyesin, per ç'fare tjeter je me shume krenar? Ç'fare do t'ju thash ti? Qe jemi ndare ne pese copa si komb, e nuk kemi qene te zotetet per ta mbajtur kombin te bashkuar? Apo qe s'kemi mundur ndonjehere te krijojme nje shtet ligjor dhe nje drejtesi te pa varur? Apo qe Enver Hoxha na izoloi per 50 vjet deri sa mbetem pa buke? Apo qe nje sekretar i PPSH_se uzurpoi kryengritjen kunder atij vete, ne vitin 90? Apo qe me shume duam te huajt se njeri-tjetrin? Apo qe burrat mbahen gjela dhe grate pula? Apo qe u beme lesh e li per pronat? Apo qe jemi xheloz dhe inatçinj ndaj te njohurve tane? Apo qe se duam suksesin e tjetrit? Apo qe jemi te fundit ne Europe ne ç'do drejtim, e nuk po na pranojne? E kupton tani se lista per te mos qene krenar eshte shume me e gjate se e kunderta? Nuk ka sens te jemi krenare per ç'ka ka bere zoti, natyren dhe ne si qenie. Per mua personalisht mburrja nuk duhet te ekzistoje fare. Krenaria po, por per ato qe kemi bere. Per arritjet, sidomos ne te qenit te qete dhe te lumtur. Te dashur dhe te respektuar me njeri-tjetrin. Pastaj une nuk e kuptoj kujt po i behet vone se ç'fare je ti e per ç'fare ti je krenar? Mendon ti se gjithe bota e kane mendjen tek ty dhe se po ben xheloz te tjeret? Nuk besoj. Une ketu ne amerike u thosha shqipetareve qe benin si patriote te medhenj, patriotizmin e tepruar shkoni tregojeni atje ne shqiperi, jo ketu. Patriotet e medhenj nuk ikin nga shqiperia. Rrine atje. Kot ua thosha, per t'i ngacmuar se ketu ne Amerike je i lire te jesh ç'fare te duash vetem Amerkan nuk te lene te behesh 😂. E verteta eshte se nuk behesh dot tamam si ata qe kane lindur ketu. Eshte njesoj si dhelpra dhe rushte. Ose si puna e katunarit qe do te behet qytetar 😂. Po nuk behet dot. E thote mire populli "katunar mer surrat parur, me te rjep 50 lekur Sheheli (qytetar do me thene) nuk behesh kurre. Si per shembull Saliu 😂. Me fal se po bejme nje çike shaka. E keni vene re si shikon, si ecen, si flet, ç'fare gjuhe perdor, si i shqipton fjalet, si shan kundershtaret politike? Askush nuk eshte per t'u mallkuar per kete. Sepse keshtu eshte ndertuar truri i ç'do qenie te gjalle. Te perserise dhe te pelqeje ato qe ka regjistruar vitet e para. Edhe nostalgjia me kete shpjegohet. Sa me i madh ne moshe aq me e veshtire eshte qe shqipetari (dhe kushdo tjeter) te behet Amerikan dhe katunari qytetar. Apo jo? Ju lutem katunareve ta kuptojne shakane time dhe mos me marrin seriozisht. Ok?
Murat Shehu
Murat Shehu Πριν 3 μήνες
NJE NGJARJE E VERTETE ME NJE PATRIOTE NE AMERIKE Kishim pak dite qe ishim transferuar me shtepi ne nje pallat tjeter ne Alexandria, Virxhinia dhe aty pame nje makine ne targen e se ciles ishte shkruar emri JOANA ku brenda ishte varur nje flamur shqiptar i vogel. Sa mire, i thashe gruas, paskemi dhe nje familje nga vendi jone. Te nesermen ne pishinen e pallatit u njohem me ca amerikane dhe pasi i thame se ishim nga shqiperia na thane se njiheshin edhe me nje familje tjeter nga vendi jone qe kishte kohe qe banonte aty duke na premtuar se do u thoshin atyre qe kishim ardhur dhe ne si banore te rinj ne ate pallat. Pas ca ditesh une dhe gruaja ime e pame perseri makinen e shqiptares me nje ndryshim, flamuri i vogel brenda makines ishte zhdukur. Pse e kane hequr flamurin, e pyeta gruan. Nuk e kupton pse, ma ktheu. U mendova pak dhe e pyeta, prej nesh? A na tha ai burri amerikan se do i them une qe keni ardhur ju, pyeti gruaja. Ok, ia ktheva une, po me duket si lajthitje, te heqesh flamurin shqiptar per shkak te shqiptareve? Po ku i njofim ne se çfare jane, tha gruaja. E pabesueshme, i thashe une me habi. M’u kujtua nje vajze shqiptare qe une i fola se degjova qe fliste shqip ne celular duke ecur ne rruge ne Old Town dhe pasi u prezantova i thashe qe sapo kemi ardhur edhe ne ne Alexandria. Ajo beri nje shprehje ne fytyre sikur donte te thoshte se nuk i interesonte shume. E kuptova dhe u largova menjehere. Mos eshte ajo qe banon ketu, thashe me vete. U be viti dhe akoma nuk e kemi njohur kete familje, gjithashtu dhe flamuri akoma nuk eshte vene aty ku ishte se makinen e shohim pothuajse perdite por jo te zotet.
fatmir qyteza
fatmir qyteza Πριν 4 μήνες
kelushet e komunistave bejne humore
sander syku
sander syku Πριν 5 μήνες
Bani shaka prap me termet
Can Antolini
Can Antolini Πριν 6 μήνες
Dy Policet Jane policet e vetem qe dua ❤️
Polian Hasanlliu
Polian Hasanlliu Πριν 6 μήνες
Xhemi super ⭐.♥️😘
Shkolla Ibrahim Rugova
Shkolla Ibrahim Rugova Πριν 6 μήνες
Po ke të drrejt
Pajtim Brahimaj
Pajtim Brahimaj Πριν 6 μήνες
Luzja dhe Bukra jane personazhet me te bukur ne portokalli♥️
Pajtim Brahimaj
Pajtim Brahimaj Πριν 6 μήνες
Je yll pajtim brahimaj
Pino Pino
Pino Pino Πριν 6 μήνες
NAQE
Pino Pino
Pino Pino Πριν 6 μήνες
naqe karakteri ma palidhje ne portokalli sdi qysh ka shku kaq gat ska gjo interesant as gjo per te qesh prej tij...
Mario Rossi
Mario Rossi Πριν 6 μήνες
Kjo luzja nuk durohet
Yllka Bajrami
Yllka Bajrami Πριν 7 μήνες
Me thon te drejten mu me pelqen shum vezirja femer shum ebukur sdo te doja ta shof si mashkull sepse duket mebukur se shum femra realisht
Rovi Gjoni
Rovi Gjoni Πριν 7 μήνες
Super bravo ❤️❤️❤️
Elis Osmani
Elis Osmani Πριν 7 μήνες
Pse nuk ktheni melamin beratit ne skene
Vin Örn
Vin Örn Πριν 7 μήνες
Shyqyr qe ristartoi.....Bravo ekipi
Tea Nanaj
Tea Nanaj Πριν 7 μήνες
hahahahaha luzja
Adelaide Kokomani
Adelaide Kokomani Πριν 7 μήνες
Mezi pores te vine e diela tjeter te shof Portkalline
Asieh Avdiu
Asieh Avdiu Πριν 7 μήνες
😁
FREE FIRE tv
FREE FIRE tv Πριν 7 μήνες
Do te ishte elle me shum bukur te vinte elle skrapi por prapë se prapë shum super jeni
Elisabeta alimerkaj
Elisabeta alimerkaj Πριν 7 μήνες
E hidhni te plote gjithmone portokallin se ka dhe nga ne qe duam ta shohim
Albania Repaj
Albania Repaj Πριν 7 μήνες
Kshu po e plot portokallia ne youtube falemiderit top channel🤗
Ms048 19xw
Ms048 19xw Πριν 7 μήνες
Ooooooo shpk nazi osht nummer 1
Thai Johnny
Thai Johnny Πριν 7 μήνες
Përshëndetje nga germania
Ardjan Bajrami
Ardjan Bajrami Πριν 7 μήνες
Pes nuke ejepe portkallin live ne jtube
Hamza Emini
Hamza Emini Πριν 7 μήνες
HAHHAHAHHA SI È KE EMRIN CIMI 😂😂😂😂😂😅😅😅😅😅😅😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🔥🇦🇱🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥😂🇦🇱🔥🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱😂🤣🔥🤣😅😅🔥🤣🤣🔥🤣🔥😅😅🇦🇱🤣🇦🇱🔥😅🤣🔥🤣🇦🇱😂🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🇦🇱🔥🔥🇦🇱🔥😂🇦🇱😂🇦🇱😂🇦🇱😂🇦🇱🇦🇱😅🇦🇱🤣🤣🤣🤣😂😂😂😅😅😅😅😅🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Hamza Emini
Hamza Emini Πριν 7 μήνες
NAQJA BRAVO MA I MIRI
Hamza Emini
Hamza Emini Πριν 7 μήνες
LIKE KUSH E KA QEF PORTOKALLIN
zero zero
zero zero Πριν 7 μήνες
Super show 😍
Ina Ina
Ina Ina Πριν 7 μήνες
Bravo topit qe pas kaq shum vitesh jepet portokallia akoma esht arritje per ju dhe meritoni vlersimin ❤❤
Elma Elma
Elma Elma Πριν 7 μήνες
Faleminderit qe hellni te plot portokallin asht ma mire se me i shiku pjes pjes
Ergisa Veliu
Ergisa Veliu Πριν 7 μήνες
Portokalli ma e mir 😍❤
Art of Stars
Art of Stars Πριν 7 μήνες
Nje nate e tere portokallie kushtuar Cim Pekes.. :P :P
User User
User User Πριν 7 μήνες
XHEMI.....JE E MREKULLUESHME RRI E THJESHTË KESHTU SIÇ JE
Carci TV
Carci TV Πριν 7 μήνες
Pse permendni fjale te pista kur ne salle jan edhe kalamaj???
ADRIAN Cecollari
ADRIAN Cecollari Πριν 7 μήνες
Jeni artiste te vertete populli pret me shume nga juve.. Sa per politikanet hajdute.. Me mir ne burg.. Sezon te mbare Portokalli...
Edmir Zefi
Edmir Zefi Πριν 7 μήνες
Hahahhhaahaha PORTOKALLI ❤️
Estrada Shqiptare
Estrada Shqiptare Πριν 7 μήνες
Ju lutem postoni prap video te plota te emisionit homuristik me te mir ne Shqipëri 🍊🍊🍊
Tatjana Ziko
Tatjana Ziko Πριν 7 μήνες
Xhemiiii super 😍
kleant pane
kleant pane Πριν 7 μήνες
atere kur humori iken per lesh
Melissa Ch
Melissa Ch Πριν 7 μήνες
Ylvi bakerri 🤩🤩🤩
Ardita Xhafa
Ardita Xhafa Πριν 7 μήνες
po eneda pse ka ik nga portokallia???
Сефер Зибери
Сефер Зибери Πριν 7 μήνες
Xhemm te duaaa
google User
google User Πριν 7 μήνες
Gjths jeni shum te mire! Faleminderit per buzqeshjet qe na dhuroni ! 💙🍻
google User
google User Πριν 7 μήνες
Ky tipi nga fundi si trans ta shpif !!! 🤮
ER-AL Editor
ER-AL Editor Πριν 7 μήνες
40:23 cohuni ne kembe o te shtypur 😖😖😖
Daku Daku
Daku Daku Πριν 7 μήνες
ketri fantastik si gjithmone
Edyedy edy
Edyedy edy Πριν 7 μήνες
goca me veziren super me ate te foluren, qesha me lotttt
DN5 02
DN5 02 Πριν 7 μήνες
Dita e mirë shihet ne mengjes! Nese gjykojme portokallinë duke u bazuar ne serinë e pare teketi sezoni,atehere, duhet te themi qe portokallia eshte eshte ne prag te skadences;jane hargjuar ...
Nora Koci
Nora Koci Πριν 7 μήνες
ooo sa bukur e ben hahhahahaha ca je ti shtet a ca je??
Alpha
Alpha Πριν 7 μήνες
portokallia eshte me e mira
Denisa ILLYRIANS
Denisa ILLYRIANS Πριν 7 μήνες
Uaa sa mire e plote....te kenaq
Vangjel Frroku
Vangjel Frroku Πριν 7 μήνες
PORTOKALLI JE SI FLORI
Xhulia Romeo
Xhulia Romeo Πριν 7 μήνες
hahahahha sa eshte trem xheni me renaton 🤣🤣🤣
Francesko
Francesko Πριν 7 μήνες
Me bukur se kenga origjinale e keni kenduar, bravo 😂😂
Francesko
Francesko Πριν 7 μήνες
@ThatBoyVEVO elvids.com/video/%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-Q4Tfiue8xsg.html&start_radio=1 What's my name
ThatBoyVEVO
ThatBoyVEVO Πριν 7 μήνες
Si quhet kenga?!
Sanie Luleme
Sanie Luleme Πριν 7 μήνες
super jeni me te miret.keshtu hidheni gjithmon portokallin te plot. 😉😍😘👍
Visar Ndreca
Visar Ndreca Πριν 7 μήνες
Asnje kritike per Lali Ujin,komplet mbeshtetes te tij edhe pse Tirana eshte si Kandahari.
Xenophobic Inexpensive
Xenophobic Inexpensive Πριν 7 μήνες
Ky kllouni me kostum me katrore esht kot pa lidhje nje mendjemadh vk
Mirela Çelaj
Mirela Çelaj Πριν 7 μήνες
Keta te 4 pleqt me pelqejn shum tek portokallia 👨‍💼👨‍💼👨‍💼👨‍💼😀
Marvi Gamer pro
Marvi Gamer pro Πριν 7 μήνες
Shyqyr fillut se mezi po prisnim. Kur do fillon portokalli
TIRONCI !
TIRONCI ! Πριν 7 μήνες
Legjenda legjendave esht vetem Genci Lleshi tek AL PAZAR, te tjert na falni por 💩🚽
Nerida Rrushi
Nerida Rrushi Πριν 7 μήνες
Bravo 👑👑👑👑👑👑💎💎💎💎💎😂😂😂
Briseldi Arifi
Briseldi Arifi Πριν 7 μήνες
Kjo me piratet super
mirela aliaj
mirela aliaj Πριν 7 μήνες
maj men....ahahahahahah
mirela aliaj
mirela aliaj Πριν 7 μήνες
ben tornatiiiii
Mereme Dybeli
Mereme Dybeli Πριν 7 μήνες
Urime per sezonin e ri.Portokalli jeni te paret☆☆☆♡♡
Briseldi Arifi
Briseldi Arifi Πριν 7 μήνες
Xhemi je si drit
Ajkuna Mesiti
Ajkuna Mesiti Πριν 7 μήνες
Sa e bukur eshte Xhemi dhe stili i sai!
Επόμενο
Apartamenti 2xl| Season 4| Episode 2
1:49:01
προβολές 372 000
Record Label tryouts
4:09
προβολές 339 995
Portokalli, The Best - 02 Qershor 2019
2:34:48
προβολές 1 300 000
Shpk Nazi - Episodi 10
51:33
προβολές 1 100 000
David Dobrik Showed Up At My House...
7:02
προβολές 3 303 431
ვანოს შოუ -22/05/2020
52:00
The Try Guys Try Crocheting
25:25
προβολές 1 975 286
DÜNYANIN EN KÖTÜ DÖVMESi-2 (İNTİKAM!!!)
19:06
Candy Ken (WARNING: Flashing Colors 1:12-1:25)
17:01