Σκοτάδι

Portokalli - Episodi 8, Sezoni 33, 31 Maj 2020

Top Channel Albania
Εγγραφή
προβολές 402 206
89% 3 588 434

Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 33 Programi “Portokalli“ është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. “Portokalli” nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur “portokall”, por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, siç ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.​​​Prezantuar nga Salsano Rrapi, Xhemi Shehu

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ELvids Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Portokalli#TopChannel

Διασκέδαση

Δημοσιεύτηκε στις

 

31 Μάι 2020

Κοινοποίηση:

Κοινοποίηση:

Κατεβάστε:

Φόρτωση.....

Προσθήκη σε...:

τη λίστα αναπαραγωγής μου
Παρακολούθηση αργότερα
Σχόλια 62
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku Πριν 8 ημέρες
Ramadan kafshaaaaa hahahahhahaha
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku Πριν 8 ημέρες
Hahahahahahahah
sulejmani i madherishem
sulejmani i madherishem Πριν ημέρα
E pe si u puth llana cun me cun ha ha ha
Kristi Kristian
Kristi Kristian Πριν 28 ημέρες
Nuk eshte per tu bere shaka me fen
Natasha Papuciu
Natasha Papuciu Πριν 28 ημέρες
Jeni të mrekullueshëm respekte
edlira jakupaj
edlira jakupaj Πριν μήνα
Hahahaha 😁😁😁
Tanya's Performanc
Tanya's Performanc Πριν μήνα
😂😂😂😂😂
Erjola Çyri
Erjola Çyri Πριν μήνα
bravo flori binaj inteligjent
Mari Mqri
Mari Mqri Πριν μήνα
Ti hani mutin klanifornias ata jane te papar.Ju asnje pik humori skeni edhe Flori cka qe.Ju qe doni portokallin je idiota.Ata qe shajne Klanifornian jane bythqira.
Mari Mqri
Mari Mqri Πριν 25 ημέρες
Avash ti.Ter shijen e klanifornis e prish Deliinda bythqirja dhe Olsi.Te tjeret jane njesha.
KLODIANA SHEHU
KLODIANA SHEHU Πριν 27 ημέρες
Klanifornia “ Portokalline” kopjoj ..... FALLCO NGA FILLIMI NE FUND SKA NDJESI POR FALLCITET EDHE KUR QESHIN SI ME MASTIC 😂😂
FABIO ALESIO
FABIO ALESIO Πριν μήνα
Duam Kapon Melamin Bratin dhe Hekrin
Dance Tik Tok
Dance Tik Tok Πριν μήνα
elvids.com/video/%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF--AdbMkPt2So.html
Sefe Binaj
Sefe Binaj Πριν μήνα
Jeni TOP NJESHI
Albano Bleta
Albano Bleta Πριν μήνα
Duam Kapo Hekri dhe Melamin Beratiii dhe sjam i vetmi qe duan ata te tre...shpresojm te fillojne prap se bashku
The Best
The Best Πριν μήνα
O Naqo te lumt ajo goja , ky lloj humori i duhet Shqipetareve ke folur shum sakt , ca jan keta te tjeret te shikojn per na nje pun tjeter se nuk beni per humor
Albiona Banaj
Albiona Banaj Πριν μήνα
Ramadani jemi ne televizor Gazetarja po live Ramadani pu ta
marsida rama
marsida rama Πριν μήνα
Jeni shum te mrekullueshum po un du delinden dishen ne portokalli.
ChromeEditz
ChromeEditz Πριν μήνα
Nice ads!!
Itsjance888
Itsjance888 Πριν μήνα
😂😂😂❤
Neku Cercizi
Neku Cercizi Πριν μήνα
Sinqerisht ka ren shum shum shum fare portokallia
Anonymous Anonymous
Anonymous Anonymous Πριν μήνα
Çifti lumtur ma shpifin o zot ca injorance karekurva disgusting
Julia Palluqi
Julia Palluqi Πριν μήνα
O my god sa kam qesh me keto
franceska hoxhaj
franceska hoxhaj Πριν μήνα
Hyra ne google per te par dhe me te vertet ishin emrat jo ne gjuhen shqipe
Lenci Lenci
Lenci Lenci Πριν μήνα
Jeni super portokallia nuk do vdes kur edhe nuk ka per te deshtuar has nje her per kete jam i bindur bravo amtoret e portokallis jeni mrekulli ne televizjonet shqipetare ☝️👍👍👍👏👏👏👏
Lulëzime Guca
Lulëzime Guca Πριν μήνα
Mos flisni kot portokalli është emisioni më i miri në botë klanifornia është emisioni më i shpifur ne botë
FF. ADI
FF. ADI Πριν μήνα
Ju lutem me beni subscrite dhe like ne kanalin tim ne youtub
Mahmi Sala
Mahmi Sala Πριν μήνα
elvids.com/video/%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-geBCbPtu5rM.html
Bledar Zeneli
Bledar Zeneli Πριν μήνα
bravo Naqja bravooo
Mari Ale
Mari Ale Πριν μήνα
Zonja Xhemile Është e bukur
Aljon Lonce
Aljon Lonce Πριν μήνα
Portokallia esht shum e bukur por me kte kazetaren po kopjoni kalifornin se ata bejn gazetaren e terenit🤦🏻‍♂️😂
Shaco Chaos
Shaco Chaos Πριν μήνα
Nivel teper i ulet humori kur fillon te prekesh besimet fetare. Ulje skandaloze e nivelit.
Aissata Keita
Aissata Keita Πριν μήνα
Bravo Kuli me mesazhin qe percjell
Elian Alia
Elian Alia Πριν μήνα
Me per te qeshur me ben orkestra...
Pamela Ziko
Pamela Ziko Πριν μήνα
Te vjen per te vjell kur she kete gjoja humor bythe
Hen Hen
Hen Hen Πριν μήνα
Po pse mi pamela
arjan
arjan Πριν μήνα
pershkrimi i veres 🙈 sauvignon blanc dhe vera ne god e kuqe! hahahah
FF. ADI
FF. ADI Πριν μήνα
Pa portokalli humori nuk do te egzistonte
Mari Mqri
Mari Mqri Πριν μήνα
Ik o loqe
Reyan Reyan
Reyan Reyan Πριν μήνα
Shum thot kot fare nuk qesha keta shohin pee te qesh a me inat e sdegjojn fare 😂 portokallin e kam par qe heren e par e der sot. Jani te mrekullueshem per punen qe beni 👏👏👏👏
Reyan Reyan
Reyan Reyan Πριν μήνα
Notn e mir dhe mirupofshim😂😂😂😂😂
Eno Sponge Bob
Eno Sponge Bob Πριν μήνα
jeni ber koti fare, eshte bere klanifornia 100 here me e lezetshme, be humor kot sa per te mbushur minutazhin
Eno Sponge Bob
Eno Sponge Bob Πριν μήνα
kuptimi i humorit ndryshon nga mosha, tipi. Kjo është e mira e kesaj dite mundësia e zgjedhjes dhe e thenia e mendimit
Violeta Ajazi
Violeta Ajazi Πριν μήνα
Portokallia eshte 1000 here me e bukur se klanifornia
R D I S
R D I S Πριν μήνα
WTF 🤦‍♂️🤦‍♂️
Griseld play Free firee
Griseld play Free firee Πριν μήνα
Kush me ben subsrite ka 2 video like dhe subskrite
Don tom
Don tom Πριν μήνα
Vlera kombtaree...tulipa albanica..elvids.com/video/%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-aaXodPzZEH4.html
Gladiola Skreli
Gladiola Skreli Πριν μήνα
E keni bere shume bukur!🤩😍🌺❤️💖💞💋😍🤩👼👩‍🏭👫💐🌹🥀🌷🌺🌸🌻🌼🏵️💮🇦🇱!
Forza Juventus
Forza Juventus Πριν μήνα
Na cat koken me politike, jo diktatur jo lesh. Desha me pa portokallin , jo politike humor burgu .. skeni faj keni harru ca esht humori pa ram bash , na e shpifet
JACK LONDON
JACK LONDON Πριν μήνα
Sa me shume kalon koha aq me shume behet vk ky show. Imagjino...... Salsanua prezantus. Qjeten
sari alb
sari alb Πριν μήνα
Sa me shume kalon koha aq me shume konsumohen nr e aktrimit edhe ku skan kapacitet te shpikin ç'do jave nr e batuta te reja por gjithsesi per momentin show me i bukur ne shqiperi eshte sepse ska fare konkurrence sidomos ato te klanit qe flasin e qeshin vete i hellë me bythe ne uje direkt
Estrada Shqip
Estrada Shqip Πριν μήνα
elvids.com/video/%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-V65LgppJ7m0.html Mos e humbisni 🖤🙏
Lorenc TM
Lorenc TM Πριν μήνα
Salsano dhe Xhemi gallat fare 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Mari Mqri
Mari Mqri Πριν 21 ημέρα
Lorenc tm futja pordhes.
Hen Hen
Hen Hen Πριν μήνα
Salsano po edhe ajo te ben te qeshesh por salsano esht aktor profesionist ai ben dashuri ne ajer me femrat e ato nuk e kuptojn shum i shkathet Salsano.
Luan Bisha
Luan Bisha Πριν μήνα
Sado ta kritikojm se ka plot per kritik nuk esht ajo para shum kohesh po prap mbetet portokalli humori numero uno ne shqipni 😂👍
Suzana Zejna
Suzana Zejna Πριν μήνα
Kot fare, nuk qesha asnjehere...
Ada Keci
Ada Keci Πριν μήνα
Vini nga vini e fusni nga nje fjal banale .Familjet shqiptare nuk jan vetem ne shtepi kshu qe e keni ber mes me e pa hic portokallin se e teproni sa na vjen zor me jupa
arjan
arjan Πριν μήνα
regjizorit i ka mbaruar fantazia....
Alfir Myzyri
Alfir Myzyri Πριν μήνα
🤣🤣🤣🤣🤣jeni te papare
Brikejda Daçi
Brikejda Daçi Πριν μήνα
Shume bukur😊
RIG
RIG Πριν μήνα
kush me ben sub ia kthej direkt
klodjan vecaj
klodjan vecaj Πριν μήνα
gjysma e aktorve pa lidhje vetem duke e kaluar pjesen e tyre sidomos kte luzen..ka rene fare portokallia
rina buli
rina buli Πριν μήνα
2 POLICET TE MREKULLUESHEM DHE KULI
rina buli
rina buli Πριν μήνα
JENI TE MREKULLUESHEM.
alfred Selmani
alfred Selmani Πριν μήνα
Fantastik portokalli
tata mata
tata mata Πριν μήνα
Ka lezet Orkestra ❤❤❤
Shqypni Etnike
Shqypni Etnike Πριν μήνα
Miss you Çim Peka🤣
dezhavy zhezhavu
dezhavy zhezhavu Πριν μήνα
Mfal po ju e mbyllet ne koh pandemie apo qeshet me klanifornian 😊
Taulant Qorri
Taulant Qorri Πριν μήνα
Portokallia me pelqen si show por perse vetem humore politike krijoni profilet tuaja jasht politikes kaq vjet ne per skena ca flasin ter javes ne fundjave jeni ju politike e gjalle e keni lodhur popullin a se kuptoni 😔
geranto struga
geranto struga Πριν 2 ημέρες
Leo me Ç
Vip_at shqiptare gjate Karantines
❤️❤️🔥🔥 kush ma ben subscribe ja bej 🔄😘😘
Vip_at shqiptare gjate Karantines
Rosiela ejla ❤️ subscribe 😘😘
Rosiela ejla
Rosiela ejla Πριν μήνα
Done
emiliano starova
emiliano starova Πριν μήνα
Bravo Eneda ❤
Kosova asht Shqipni Albanian
Ca katastrofe!! Po humor i thon ksaj?!
Andrea Vito
Andrea Vito Πριν μήνα
Va fanculo
Artur Ismaili
Artur Ismaili Πριν μήνα
Super
Griseld play Free firee
Griseld play Free firee Πριν μήνα
I pari me like
Επόμενο
Portokalli - Episodi 7, Sezoni 33, 24 Maj 2020
2:05:16
Çka ka shpija - Sezoni 6 - Episodi 30
46:17
Meet Our HOT New Roommates!
8:55
προβολές 2 106 666
FUNNIEST Teacher Student TEXTS..
11:52
προβολές 319 851
I Finally Asked Dixie To Be My Girlfriend!
6:33