Σκοτάδι

Rama kendon ne Shijak, xhamadani vija-vija. "Te rri pak ul se ngela ne kembe, Shqiperia e madhe"

Gazeta Shqiptare
Εγγραφή
προβολές 357 446
93% 3 327 247

Rama ne Shijak/ Banorja: Kemi ndonje lajm te mire?
Rama kendon ne Shijak, xhamadani vija-vija. "Te rri pak ul se ngela ne kembe, Shqiperia e madhe"

Δημοσιεύτηκε στις

 

30 Νοέ 2019

Κοινοποίηση:

Κοινοποίηση:

Κατεβάστε:

Φόρτωση.....

Προσθήκη σε...:

τη λίστα αναπαραγωγής μου
Παρακολούθηση αργότερα
Σχόλια 80
aert ti
aert ti Πριν 2 μήνες
Bravo edi
Alessandro Vulpis
Alessandro Vulpis Πριν 2 μήνες
e ku je baba rame sa mire i rren plakat e fmite apo don te behesh i mire me leket e europes ,a desh harrova te tha njeni rrofsh sa malet , o ti vdeksh sa me pare more legen fuck you
Arber Kertalli
Arber Kertalli Πριν 6 μήνες
Kjo kalcetoja eshte ne pronesi te gjyshit tim
shqipetare shqipe
shqipetare shqipe Πριν 7 μήνες
Zotri Edi Rama tlumt per punen qe po bon. te lutem kerkoj zojes Angela Merkel qe tna bon provimin pet lej te Automobilit ne gjuhen shqipe ktu ne gjermani per lej te Automobilit Jan 27 gjuh te huja veq ejina jo se hashim thaqit si behet von me qit lutje per gjith shqipe
Ardit Bujaj
Ardit Bujaj Πριν 7 μήνες
Frederik nacao
Kreshnik Doku
Kreshnik Doku Πριν 7 μήνες
Mos na bo show neper inteenet o pallosh po merre boni shpijat e reja se boll e keni vjedh ket popull me rradh aq shum sa te lara me flori duhet tja boni shpijat jo vet durres e thuman po tan shqiprin se ken vjedh aq shum ju tpangopur pisa
liri piku
liri piku Πριν 7 μήνες
Kur je ne hall,do tii thuash derrit Daje!
Thanas Paskali
Thanas Paskali Πριν 7 μήνες
Nuk eshte pare akoma pallati !!!!????Po te jete I banushem si jane futur ne salla ???Po te tjeret qe jane ne cadra najloni te semure,femij, pleq e plaka!!???
london city
london city Πριν 7 μήνες
u vure traun kosovarve tetovarve o kriminel i kombit ju hajduta i keni vilat në surel gjithë bregdetin e keni vjedhur dhe tani po tallesh me fukarenjët se keni 300 miljon euro jepi per fukarenjët .
Antonio Foroni
Antonio Foroni Πριν 7 μήνες
Leni pra kamerat ne shpi me qe thu televisori osht termet mas termetit drogaxhi kari vetem propagand ngele tu bo na rrujte lesht
Antonio Foroni
Antonio Foroni Πριν 7 μήνες
I rujt zoti te gjith shqipet kudo qe te jen ❤🇦🇱🇽🇰❤
Rocky krass
Rocky krass Πριν 7 μήνες
Pallatet ilegale u ndertuan nga dora e njeriut Korruptues te P.S e jo nga Zoti
Paolo Hania
Paolo Hania Πριν 7 μήνες
Edi Rama zoti te ndimofte te dhente forzza.populli ka nevoj per ty.je nr 1
ALKUKES
ALKUKES Πριν 7 μήνες
Shum bukur
Nelly De Filipi
Nelly De Filipi Πριν 7 μήνες
Ti rofsh o Edi Rama tu befte dita 1000 🙏⭐️🇺🇸
Merdita Engjell
Merdita Engjell Πριν 7 μήνες
XHAMADANI VIJA VIJA HAJT OR MUT O RRI TE SHPIJA.MOS GENJEJ POPULLIN.
shqiponja dedgjoni
shqiponja dedgjoni Πριν 7 μήνες
👏👏👏👏👏
t 45
t 45 Πριν 7 μήνες
Pash besen e zotit aka mundesi te me tregon dikush nga esht origjine edi rama.
4 SIMPLE HACK
4 SIMPLE HACK Πριν 7 μήνες
3:37 si ben kurva policja se vajz e mir e edukuar, kur del ne ruge kerkon 5milek
Fatime abdyli
Fatime abdyli Πριν 7 μήνες
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Tani Tani
Tani Tani Πριν 7 μήνες
Nuk ka kryeminister ne bot qe te rri me popullin kaq afer. Dhe le te thon njerzit pallavra
kOKORI MBRET
kOKORI MBRET Πριν 7 μήνες
Mir qe u gjet kosova.. kaq kisha !
Despoina Tsaousi
Despoina Tsaousi Πριν 7 μήνες
ZOTI FALT SHENDET KOSOVES DHE TETOVES!!!!! RESPECTE PA FUND !!!!!!
Stelio SS
Stelio SS Πριν 7 μήνες
Era komunizem modern, kur shikon kta bythlepirsit e partive qe i mbeshtesin wtf
durres albania
durres albania Πριν 7 μήνες
Edi Rama je gjigande Ke zemer flori,Zoti ta befte mbare se je vertet me I Miri
Sllamniku Florim
Sllamniku Florim Πριν 7 μήνες
Brravo gjith shiptaria 🇽🇰🇦🇱
Hajris Qail
Hajris Qail Πριν 7 μήνες
O Zotri Rama mos e trathto ket popull se dot fundose zoti
Pellazg Lita
Pellazg Lita Πριν 7 μήνες
Kemi njeriun me injorant dhe bipolar ne pushtet! MJERE SHQIPETARET!!1
Agim figura
Agim figura Πριν 7 μήνες
Respect Edi Rama je patriot i vertet i popullit tone. nje kerkes kam me e zhud njehere e mire doganen mes shqiperise edhe Kosoves
John Seca
John Seca Πριν 7 μήνες
Doli plehra me bythe lepiresit. Leri propagandat o qen Por fillo me burgun e atyre qe jane pergjegjes per ato ndertime.Per juve staffin qe Po ndihmoni dukeni tamam si ata kelyshat komunsit qe I puthnin doren xhaxhi Hoxhes.
Σοφια Τερπου
Σοφια Τερπου Πριν 7 μήνες
ZOTI RAMA RROFSH SA TOKA E KESAJ TOKE . PER SHQIPETARET QE U JEP JETE ME EMELSI E DASHURI TE MADHE. RRONTE SHQIPERIA ME ZOTIN EDI RAMA NE KRYE. SHIPETARI NUK U THYE NE LUFTE. .POR NUK DO TE THYET AS TANI ME GODITJEN E TERMETIT. TE GJITHE BASHKE NJE GRUSHT. ..TE FORTE. 4.12.2019.
O Mret
O Mret Πριν 7 μήνες
🇦🇱😍🇦🇱😍🇦🇱😍🇦🇱
varadero honda
varadero honda Πριν 7 μήνες
ore ate moter qirin qe bertiri roft edi rama du ta takoj njer
Berlina Kalemaj
Berlina Kalemaj Πριν 7 μήνες
Te rinjt e te rejat vullnetare nga kosova me kane emocionu pa mase Bravo ju qofte dhe falimnerit nga zemra
Ermal Anastas
Ermal Anastas Πριν 7 μήνες
Brravo Kosova Brravo Tetova Brravo Shqiptaria Respekt
Piperia Athen
Piperia Athen Πριν 7 μήνες
Ah OKryeministri i yne ShqipetareZ Edi Rama te dhente Zoti Shendet ekurajo se te Rane halle te medha shume gjithmon ne kembe ne mes te popullit me hallet e popullit.Bravo bravo te kemi Lodhur shume me halle. Dhe te shofim gjithmon vetem teper interesante komandat ne kete furtune dhimbeje. Respeket per Lexusit e atedhetaret enderdshem qe vlersojne. Realitetin Orgjinal te Kryeministrit i Lidhur ngusht me popullin ne kete dhimbje te tmerrsheme. Inderuar qofte Z Edi Rama ne gadishmeri per te gjithe e rujt imadhi Zot bashk me popullin qe eka ne krahe.Respekt dhe Bravo.
flora lola lo
flora lola lo Πριν 7 μήνες
Rrespekte kosoves
raldi mujsaku
raldi mujsaku Πριν 7 μήνες
Shikoni si shkon e I puth gabelin e vogel show per karrike ky asht kryeministri ma I flliqt qe ka pas kombi.ne asnji vend te botes kryeministri nuk bohet edhe arkitekt edhe ingjinir edhe doktorr po ai urdheron institucionet the ata meren me kta pun.ky tallet me popullin e ska faj se shikoje at burrin e botes musteqet 1meter e shkon si fmija te I than babes jemi te knaqem po na japin buk. Smith asht I kanaqem me nji sup. Zoti rama qiu ropt se ky popull kshtu e don.
tironakuqe
tironakuqe Πριν 7 μήνες
O Babaxhan, edhe Ismail Qemali do te kishte zili, i ngjan shum. te lumt ,
Endrit Avdiu
Endrit Avdiu Πριν 7 μήνες
Luli plliti si Gomar, tu kendu himnin e flamurit,, Ndersa Rama plliti si kelysh Gomari, tu kendu Xhamadanin Vija Vija,,, Turp i Shqiperis,, Politika Shqipetare, eshte dhe ka ken shkaku i shume Shqipetareve qe kane humb jeten 😡😡😡 Zot vdekjen sa me shpejt per keta Politikane 🙏🙏🙏
Engel Styla
Engel Styla Πριν 7 μήνες
KY ESHTE KOMPLET INJORANT PSIKOPAT KRYEMINISTER IK MOR ROTK**
Mario samu90
Mario samu90 Πριν 7 μήνες
Je mir ti
matilda doda
matilda doda Πριν 7 μήνες
Mos shif televizor hahhahah
Klevis Fejzulla
Klevis Fejzulla Πριν 7 μήνες
Po ne vend qe te cmosh te tjeret behu krijo nje fond e mergjence per cdo problem natyror
Lupo 89
Lupo 89 Πριν 7 μήνες
Jo tërmet por ti shuaj krejt 6 breza Zoti këtyre perlave lëpirës bythe, po normale tek militantët e vet shkojnë se të tjerët do ja kishin thyer turit këtij edhe atij Kriminelit Dako që ka lejuar lloj lloj ndërtimesh abuzive.
AaAaAa
AaAaAa Πριν 7 μήνες
Mashtrues i papare Rama 🤮🤮🤮🤮🤮
Eldri Zeka
Eldri Zeka Πριν 7 μήνες
Bravo kosova me kenaqet. Model. me emociononi.
Roland Tr
Roland Tr Πριν 7 μήνες
Na mbushet syte me lot bravo o shqiptar ju ruajt zoti o shqipet e Tetoves hallall qumeshti I nenave
Jean LE BOUFFON
Jean LE BOUFFON Πριν 7 μήνες
Po pse shef televizor i thote Rama!! Po nese nuk ben televizori vet pse del ne televizor Rama!!
Ferit Xhika
Ferit Xhika Πριν 7 μήνες
Bravo Edi Rama
Parents Tablet
Parents Tablet Πριν 7 μήνες
Fute dakon prap ne bashkis e duresit qe te regulloj format qe ka hedhur krimineli dako duke vjedhur miljonat do vonon por zoti nuk do haroj pa u a mare hakun atyre familjeve qe paten viktima si dhe ata qe pan qamet me syte e tyre ne kte tragjedi
Parents Tablet
Parents Tablet Πριν 7 μήνες
A ke njeri te afert more rugac 50 viktimave nuk u eshte thare balta ti ke dale xhiro neper shqiperi duke perqafuar grat zarbat we nuk kane bura pse nuk viziton familjet e viktimave ti zagar apo e di qe ti je vrasesi I atyre. Iktimave e qe nuk po I fut ndertusi ne biruc se ke vjedhe me ta ne 5 vjet te qeverisjes sate jan nderuar ato pallate mestra kam ndenjen se shume shpejt do te hajde mortja ty dhe familjen tende fund e krye ne dasht zoti me u mare hake atyre familjeve qe u bere gjemen
The H Family
The H Family Πριν 7 μήνες
Rrijini afer se pa merak shpit do jua bej shteti nga e para po vetem se kur nuk dihet po cka po dihet eshte qe arka e shteti shqiptar eshte bosh
1988Shpresa.A
1988Shpresa.A Πριν 7 μήνες
Ngjushllime per ata Se vdiqen Faleminderit Zotit per ata Si shpetuan Faleminderit Atine se ndihmuan Me te gjitha gherat Respekt per te gjith donatoret Zoti shperbleft
Kodi Pagan Shqiptare
Kodi Pagan Shqiptare Πριν 7 μήνες
Ik Ram se Termeti
Liko Entela
Liko Entela Πριν 7 μήνες
Me ka be habi qe ata qe mesonin femit kishin maska .pse cfar kane femit koleren vertet jam habit
Aftaline Zeqaj
Aftaline Zeqaj Πριν 7 μήνες
Ate qe te ben Perendia Nuk ta ben dot Qeveria Dhe ate qe ta ben Zoti Nuk ta ben dot kurre robi. Keni degjuar kur thon Dasma dhe vakia Jane motera te dya Prandaj came labe kosovar Jemi nje e te pa ndare.. Me Edi Ramen ne balle
Diana Bloody
Diana Bloody Πριν 7 μήνες
Si xhaxhi Enveri me kalamajt 🤣🤣🤣🤣🤣🤣sa vk
S. Prroj
S. Prroj Πριν 7 μήνες
Respekt KRENAR ME QENË *SHQIPTAR*shumë prezentim të mirë Zoti Kryeminister.
Sherbet Biba
Sherbet Biba Πριν 7 μήνες
Termetin nukeholli edi rama kjo eshte nje fatkeqsi natyrore por politika shqiptate eshte nji kriminale sjan tebashkuar por rama zduhet teshoh tetjeret sepse ai eshte ne pushtet dhe pergjisia eshte atit falemderojm vllezrit tan te kosoves dhe te tetoves apo si greqia Italia turqia teqith ato qeponandihmojn jakemi borxh
Zhaklina11
Zhaklina11 Πριν 7 μήνες
Rama ka qene dhe mbetet e vetmja shprese per shqiptaret
Valdet Krasniqi
Valdet Krasniqi Πριν 7 μήνες
Bravo Edi i fort je ti 👍👍👍👑👑👑
Alf Alf
Alf Alf Πριν 7 μήνες
Ishalla ky eshte momenti te nisni te fitoni besim ne popull dhe populli te filloi te kete besim tek politika dhe qeverria(qeverritaret) se deri tani ka qene dhe eshte per te ardhur keq!
Roland Perona
Roland Perona Πριν 7 μήνες
O edi po su lodhe ore ulu po ire cep me cep sala u lodhe me digjitaline ri ulure ne karike respekte ty e tetovareve ropte gazetarve
TIRONCI !
TIRONCI ! Πριν 7 μήνες
Ky osht zt, Rama!!! Per ju legena dhe prapambetje te sales, qe thoni Rama ik...
This is Me
This is Me Πριν 7 μήνες
Oh Tironnci po si njeni si tjetri jan or burr. Mas lejo me nji a dy gjeste te mbulosh nji mal me mbeturina.
Eglantina Toku
Eglantina Toku Πριν 7 μήνες
bravo te qofte ke qene dhe je i madhe bravo per durimine kan nevoje njerizite per fjale te grota dhe mbshtetjen tende ne kte kohe te vshtire
Safet Veizaj
Safet Veizaj Πριν 7 μήνες
Ke mbledh jevgjit rreth vetes o mashtrus ..
FRANK'S CORE
FRANK'S CORE Πριν 7 μήνες
Njeri me te pershtatshem se Rama per ta perballuar kete situate nuk ka pas ndonjehere politika Shqipetare. Bravo Rama, pavaresisht gjithckaje rrespekt per menyren se si po sillesh me njerezit.
Veliqi Veliqi
Veliqi Veliqi Πριν 7 μήνες
Ta bejm shqiperin e madhe e te bukur e zoti e bekoft shqiperin
Audi Audi
Audi Audi Πριν 7 μήνες
O derri eger lishoje qeveriën e pirdhu se ki me mor krejt popllin nqaf kto termeta jan pi tije o derri eger
KELI
KELI Πριν 7 μήνες
Po sikur duhet ti bonte qeveria jot mor pall. Tallu me ket popull or pallosh i gjate se ata qeshin kur te shofin ty. Popull qe shet voten per nje thes miell ose 20 €. Knaquni or popull
Andis Rrushi
Andis Rrushi Πριν 7 μήνες
Ore politika asht kurv po edi rames hallall I qoft qumshi nanes se ra gerdeci se rrujti kush me u shku edi Rama je boleshul
Matte Matte
Matte Matte Πριν 7 μήνες
Duhet prur termeri ne politik. Mbaheni mend se nga politika e sotme lesht keninper te mar. Smarrim vesh ne jemi njerez bythlepirsa. Vetem na ndimoni ju thot ajo. Vari lesht moj zonje se ja fut pordhes kot, puthi dhe doren. I mirni me gur nga koka i vrisni fare mos u lini te marin frym kudo qe jan. Ai aty seshte asgje me shum se ty.
Nedzat Kazani
Nedzat Kazani Πριν 7 μήνες
Pse mos kendoje se ky termet I erdhi sikur nje mike te del ne dite te veshtira. Ky termet ia mbushi banken qe i kishte ngele vetem ne derrasa. Pse mos kendoje do kendojne edhe oligarket e tije se u ra shansi nga qielli.
Naim Berisha
Naim Berisha Πριν 7 μήνες
Ku esht sala me shokt
Naim Berisha
Naim Berisha Πριν 7 μήνες
Brovo edi
Flora Gusha
Flora Gusha Πριν 7 μήνες
EDI RAMA LUM ANETA DHE KRISTAQI E NE TE GJITHE PER TY. O SHPIRT NJERIU QE U GJENDESH NJEREZBE PRAN .LERI MENJANCFAR THON . ECNI PERPARA PER NE TE GJITHE.SYTE I KEMI TEK JU DHE QEVERIA QE DREJTONI JENI TRIM I ZGJUAR DHE I THJESHTE.POR ZEMEREN E KE PRAN KETYRE NJEREZVE NJEREZIT POPULLI I KAN SYTE TEK TY. TE DHENTE ZOTI SHENDET PER VETE E FAMILJEN TENDE DHE PER NE QE NA I BENE PLAGEN ME TE LEHTE ME PUNEN DHE SJELLJEN TUAJ. TE KA BURERUAR POLITIKA DHE TE KA VESHUR ME XHAMADANIN E MIRESISE TRIMERISE E SHPIRTIT TE MIRE. DURIM SE CDO GJE JU DO E BENI ME TE BUKUR E ME TE MIRE . LUM NE QE TE KEMI. TE GJITHE SHQIPETARET BASHKE .TE GJITHA DYERT DHE ZEMEREN PRAN JUSH FALEMINDERIT JU EDI RAMA QE JENI PRAN NJEREZVE .TE GJITHE SEBASHKU KOSOVE DHE SHQIPERI NJE . GJITHE MIQVE E FQINJEVE U JEMI MIRENJOHES.
Agron Sejdiu
Agron Sejdiu Πριν 7 μήνες
Pershendetje nga gjilani edi rama
aspetosi
aspetosi Πριν 7 μήνες
Ato vajzat e Kosoves me maska ne fytyre duken shume shume keq --Turp tu vije Ato vendosin maska para fytyres , se gjasme do marin mikrobe--Por te pakten ti kishin hequr maskat kur erdhi Kryeminsitri
aspetosi
aspetosi Πριν 7 μήνες
Bravo te rinjte e Tetoves ---Shume te mire dhe shume modern duken rinia e Tetoves Faleminderit per ndihmen tuaj rinore !
Pat Riot
Pat Riot Πριν 7 μήνες
Mekat nga mediat nuk gucoin te rrefein te verteten nga qeverija rama Por edhe populli nuk gucoin te ankohen para rames
Miradije Hoti
Miradije Hoti Πριν 7 μήνες
🇦🇱👏👏👏🇦🇱🙌🙌🙌🇦🇱🤗🤗🤗❤️💎 Respekt per Vullnetaret e Kosoves dhe Tetoves eeeee sa Mir dot ishte qe mos te Ishte SHIPTARIA Pjes Pjes e Coptuar Dot Rrezonte TOKA dhe Qjelli Te Ishim te Bashkuar siq o Kent Nji Shipri pore e kanë plagosur e Coptuar e Shkatrruar. ZOTI Ndihmoft me Drejtsi Shiptaret Kudo si Jemi Nji ❤️🤗🤗🤗🤗 JEMI
Επόμενο
Top 12 amazing ideas | Useful tools
44:18
προβολές 7 500 000
Erza Muqolli - Xhamadani vija vija
03:03
προβολές 4 500 000
Bay Yanlış 1. Bölüm
2:0:02
προβολές 6 590 800
Dafina Zeqiri ft Ledri Vula x Lumi B - Aman
2:49
HGEMONA$ - TOO DEEP
1:48
προβολές 532 675
Η ΑΡΧΗ!!! MADNEY FC | Ep.1
11:27
προβολές 88 132
FINEM x SOLO - ELIZABETA (prod. ARLENN)
2:37
προβολές 1 287 587
Mr. Wrong (Bay Yanlis) Episode 3
2:8:12
προβολές 1 101 146