Σκοτάδι

Stop - Tirane/ Skandali, prostitucion ne rruge e femije tutore te nenes! (10 shtator 2019)

RTV KLAN
Εγγραφή
προβολές 776 561
83% 2 387 456

stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Emisioni “Stop” sjell me zë dhe figurë një tjetër kamera të fshehtë. Prostitucion në rrugë e pranë pallateve. Pamjet skandaloze, vijnë nga kompleksi malajzian, përballë “casa italia”. Nga kjo situatë janë shqetësuar banorët, të cilët kanë ngritur zërin, por asnjë zgjidhje. Gjithcka ndodh si ritual i përnatshëm, nën hundën e policisë. Më skandaloz është fakti, se fëmijët e mitur shërbejnë si tutorë të nënës e negociojnë me drejtues automjetesh e klientë të mundshëm.

Διασκέδαση

Δημοσιεύτηκε στις

 

10 Σεπ 2019

Κοινοποίηση:

Κοινοποίηση:

Κατεβάστε:

Φόρτωση.....

Προσθήκη σε...:

τη λίστα αναπαραγωγής μου
Παρακολούθηση αργότερα
Σχόλια 634
Vjollca Berisha
Vjollca Berisha Πριν ημέρα
O kjo nuk eshe nene kjo duhet vrar fare qe e ben kete pun perpara femive dhe qe do mos qe ka nje vajz 7 vjeqe o zot per me ndimin Tim kjo femr ti qoj femit ne jetimore dhe te be qfar te det po te doj te shesi dhe damaret nese do kjo femer por eshe memir ti largoj femijet mos te shofin se. qfar pune Ben nena
Ermal Peça
Ermal Peça Πριν 4 ημέρες
Po' ju qe keni femra te zhevshura aty ne stop apo ky emisin duht te jepte ne oret e von o stop leshi jeni
Astrit Hoxha
Astrit Hoxha Πριν 16 ημέρες
Po kjo denencusja a ka inat se ikazon vendin e punes kesaj po ti moj denencuse ku ikelon femit e tu a po jan rritur
Astrit Hoxha
Astrit Hoxha Πριν 16 ημέρες
Po ti o Sajmir Gent zenelan çove a ty o gent ho me a marove pun🤦‍♂️
dori elbasani
dori elbasani Πριν 20 ημέρες
Po ai. Qe po spiunon edhe qe ka frik me zbrit. Posht. Me duket ika. Zen vendin epunes.
Ilir Zoto
Ilir Zoto Πριν 20 ημέρες
Po ju ne studjo sa baxhella keni
Zorzutti Valentino
Zorzutti Valentino Πριν 22 ημέρες
Shtriga spiune po psee nuk ndihmon. Kete fsmilje kane nevoj per ndihme. Psikologjikr e per pune. Jepini nihme. Se jsne gjynah
Zorzutti Valentino
Zorzutti Valentino Πριν 22 ημέρες
Oh zottt tmerr ne sy te femijveee.
Ha Ga
Ha Ga Πριν 23 ημέρες
Po flet prestitucion ti del me kercimtatet si ne harem, pse e beni, per te fitu klikime, apo ju pelqejne ti shfryyrzoni vajzat per tu tundur prapanicat mbi tavolinen tuaj. Tirp per emisionin tusj, mjer ato prinder qe shohin vajzat e tyre. Nuk keni te drejt morale te akuzoni vajzat ne rruge ti i shfrytexo publikisht, shume mite qe shfrytezimin e kritikoni, por jo ju te dy yek stopi, kur shpesh perdorni dhe fjale imorale...... Edhe njehere beni kthese ne drejtim te emisionit me serioz.
Stela Ago
Stela Ago Πριν 25 ημέρες
PSE I shan kot femrat e parlamentit
Elton Nasto
Elton Nasto Πριν 26 ημέρες
Lëre të qihen mileti
Μνκοκα Τιτζου
Μνκοκα Τιτζου Πριν 26 ημέρες
Po hicni keto stripe mor zotri na hoqet trurin. Duam te degjojme dicka nga ju serioze pastaj na nxirrni bythen e ketyreve si te mendojme cfare te mendojme jeni mire nga trute apo jo
jetmir mili
jetmir mili Πριν 26 ημέρες
Kjo esht turpi madh per shqiptarin, jemi boh di romet turp turp 🙁🙁🙁🙁🙁🇦🇱🇦🇱
Gim Bossi
Gim Bossi Πριν 26 ημέρες
Próspero
Blerim Rrustemi
Blerim Rrustemi Πριν 28 ημέρες
A milet i keq jeni ju popull i shipnis jeni popull i degjenerum as nuk keni fe as skeni zot po juve pak asht qe ju dridhet toka juve asht mir meju lshu toka krejt a veq gjagji e never juve juka pru ne vete se ju hmmmm
numer nje 123
numer nje 123 Πριν 29 ημέρες
Mir grat,, Po kan filluar dhe burrat tè qihen me lek!!! Po me lek...
nord nord
nord nord Πριν μήνα
Zonat e ndara nga komisariatet o zot cfare ligji edhe policia esht e ndar me pjes???po ambulancat kjo zonja qe punon i mungon nje pjes truri qe mer femijt me vete prostitut smund ti thush po pa tru krejt ignorante
Nature Boy
Nature Boy Πριν μήνα
Skan faj. Nerzit e shkret. Duan te qijn. Lereni njerzit te qien se shendet esht. Ne shqipri po spate makin ose lek ske per te pas kurr dashnore, as me te martu ste do njeri. Te pakten hapi shpit publike te pallojn e te lironen burrat
Blerina Gjoka
Blerina Gjoka Πριν μήνα
Ky eshte nje krim pa vdekur askush......turp femijet do dalin mostra sipas mendimit tim gjithmone flas.......eshte fundi i botes .....ka humbur gjithcka .......esht per te ardhur shum keq fjalet nuk pershkruaj dot ate qe po me shohin syt shtet nuk ka ......se kam idene e ligjeve por duhet shteti te marre masat e veta nese kemi shtet...... Femijet do bejne gjithcka te tmerrshme per parate .....
liza corti
liza corti Πριν μήνα
🤦‍♀️😱😱😱😱😱🤮Sa turp te pakten femijet mos I fusni ne mes
Christiano Ronaldo
Christiano Ronaldo Πριν μήνα
Ore ajo na pamuncija e shet trupin e vetmja zgjidhje qe mund te bej per te jetuar esht qe te dali ne rrug nuk esht ajo fajtore esht jeta e veshtir tek ne edhe shteti qe nuk te ofron pun por esht ai qe i detyron keta njerez
Lek Jaku
Lek Jaku Πριν μήνα
Keto gjera jane ne mes Europes. Se nuk zgjidhet problemi, leni njerzit te lire, njerzit duan te jetojne.
Aleksa Hoxha
Aleksa Hoxha Πριν μήνα
Meshkujt shqiptar prej kosove deri jug I Kam fiksim kurvat por me fmi per dore sbehet prostitucion
eleni trandalidi
eleni trandalidi Πριν 2 μήνες
Sa gjynaf ata femij,po car Nene esht ajo moj
trz vlj
trz vlj Πριν 2 μήνες
O skan faj kto te mjera , sa gjynaf. Kshu eshte politika shqiptare . Por prostituta jane udhheqsia shqiptare ' kto femra mundohen per kashat te gojes. Ndihmo zot per femra shqiptare
bisha 97
bisha 97 Πριν 2 μήνες
Po ky qe boni videon a e qiu si perfundim?
Toni Entoni
Toni Entoni Πριν 2 μήνες
ej mos u ankoni per prostititat tpakten ajo spo i bon dom kujt . ktu ne france ka perdhunues femijesh dhe toksikoman pa fund . kurse ne tv ca nuk shef o vlla lloj lloj gjonash pa moral e te shpifme.
Hazir Berisha
Hazir Berisha Πριν 3 μήνες
Kjo ftyrè e shqiprisè èshtè e njohur qe nga 1991 e ketej ama jo nè ekrane televizive ,tani turpi ka filluar tè hahet me bukè dhe kot flitet pèr moralin e shqiptarit. Shpesh mè vjen me vjell kur mendoj se edhe un i takoj kesaj etnie qè çdo ditè po bèhet edhe mè amorale. Turp shtetit tè Edvinit.
Tosso Caffe italia
Tosso Caffe italia Πριν 3 μήνες
AAA edi rama ku po e con shqiperine .ne zemrat tona. Enver hoxha.
gandia playa
gandia playa Πριν 3 μήνες
Ju dy prezantuesit e stopit jeni me prostituta se ajo prostituta e ruges,flirtoni me ato dy prostitutat qe keni aty ne studjo per nate kurva.
Nina Balliu
Nina Balliu Πριν 3 μήνες
Pse nuk jan kan mar femijet akoma kesaj femre akoma se kuptoj
Era Azemi
Era Azemi Πριν 3 μήνες
Keni një kercim 10 sekonda dhe ate sjeni gjendje ta beni njesoj shurrufëll 😑
Afrim Imeri
Afrim Imeri Πριν 3 μήνες
Çube be me gazetarin invistigativ? Ja futi apo jo?!😜😂
Bler Bler
Bler Bler Πριν 3 μήνες
o zot ca behet
Klebeta Bollati
Klebeta Bollati Πριν 3 μήνες
Zot me ruj mos hyfsha ne gjynah , por kjo Zonja nga menyra se Si hecen duket jo mire nga ana mendore. Kaq hashiqare me hec ne rruge dhe shume e pavetedijshme . Ishallah fmijet rehatohen dikund mire se kete cfare Po bejne me Nenen e tyre do kete pasoja kur te rriten edhe pak, pasoja serioze edhe per njerzit e tjere. Po nuk u Rehabilituan do perdhunojne femra Kur te rriten . Zot na ruj nga Shejtani 🙏
abidin abidinoski
abidin abidinoski Πριν 3 μήνες
this is beyond fucking hell
abidin abidinoski
abidin abidinoski Πριν 3 μήνες
jo esht pertej skandali ore kukuuuuuu femija tutori i nanes or zoooooooottttttttttttt
abidin abidinoski
abidin abidinoski Πριν 3 μήνες
me vjen turp ti them vetes qe jam shqiptar or zot
alda keci
alda keci Πριν 4 μήνες
Kur shikojme keto prototipe femra dhe bicim nena sinqerisht na neveritet vetja si femer dhe nena femijesh .Zot na ruaj cpo na shikojne syte e degjojne veshet .Te mjeret femijet sa te pa fat paskan qene.
Bruce Lee
Bruce Lee Πριν 4 μήνες
Ah moj amerike, ta qifshe irani nonen, e more me qafe jeten e shenjte
Γιονι Χοτσα
Γιονι Χοτσα Πριν 4 μήνες
Po udhëheqës nuk kemi .etj..pun ska ndim ekonomike ska normale qe do ket edhe pislliqe se fundja 75% e popullit jan larguar se ketu ka marrë fund.
Leonardo C
Leonardo C Πριν 4 μήνες
Qualcuno parla italiano?
erdisa gjyshka
erdisa gjyshka Πριν 4 μήνες
o zot kulmi.allahu na ruajt
Klebeta Bollati
Klebeta Bollati Πριν 3 μήνες
erdisa gjyshka 🙏🙏🙏
Xhovi R
Xhovi R Πριν 4 μήνες
Ky gazetari paska kcy 😊
Bitch King
Bitch King Πριν 4 μήνες
Kuptoni kjo pun nuk eksizton pa burra. Burrat dojn me ble sex pa ata nuk ka prostitucion!
Bitch King
Bitch King Πριν 4 μήνες
Ata kan fajet sepse bjrn sex jo femra qe shesin. Gjithmon ai ka problrm qe blrn drog jo ai qe shet edhe e njejta
Bitch King
Bitch King Πριν 4 μήνες
KU ESHT BABA I FEMIJEVE? Dhe pse ju ne emision i qoni gjinin femrore posht shyqyr dyt keni me vdekur sepse jeni te vjeter dhe kercimi nuk esht per emision ajo esht per femra qe e bejn me qefin e vet!
Kastriot Gjergji
Kastriot Gjergji Πριν 4 μήνες
E esht dallo qart e kan me shtetin
Albo Bossi
Albo Bossi Πριν 4 μήνες
Shumica derrmuese e femrave Shqiptare jane prostituta te ligjshme dhe te pa ligjshme. Ku je o gjigandi Enver Hoxha se ti ja gjete koken ketij populli shkerdhate
Valbona Danaj
Valbona Danaj Πριν 4 μήνες
Te jen femijet e zonjes...😲🤔
Genti Kacorri
Genti Kacorri Πριν 4 μήνες
Kjo qenka dhe me barr mduket tqifsha ropt se jo lek qe skisha dha po as karin se kisha flliq me ket kare femen🤢😡😡
Τριανταφυλλος Τσαρνας
Nuk me kan pa me keq se kjo situat me beri pershtypje pranija e femijeve
Stefanos Sulaj
Stefanos Sulaj Πριν 4 μήνες
Keto femi duhet ti marre sociali.
Stefanos Sulaj
Stefanos Sulaj Πριν 4 μήνες
Pastaj rriten ato femit dhe rrembejn vajzat e ati tjetrit qe i ka rritur me mund e me shkoll. Vrasin presin njerez te pa fafshem siq ndodh ne shqipri
Alketa Hasanaj
Alketa Hasanaj Πριν 4 μήνες
Hapu dhe me keto femra dhe je dhe nene.O zot ku ka perfunduar shoqeria sotme
Thelleza Coraj
Thelleza Coraj Πριν 5 μήνες
Ju nuk kini një emision serioz o njerëz! Ju merrni rrogën vetë e rrini urte. Po na shkatërruat fëmijët familjen o injorant me pages. Unë zdi si kini gra e fëmijë ju! Ju keni emisionin me keq se ajo që del aty në rrugë. O rregjizor ju vraft zoti digjeneroni një komb të gjithë me këtë emision buçe që kini.
Festim Kertusha
Festim Kertusha Πριν 5 μήνες
Kur. Politika. Si. Karakurvat Ka. Kurva. Ruges
Kumrije Hasani
Kumrije Hasani Πριν 5 μήνες
Ju vet e nxisni prostutcionin,ato vajzat kercejn ne tavolim si striptiste edhe ju i shikoni,kjo tregon se nuk eshte emision serioz,a shikohet ky emision me femijet,se di cka drecin nxirni kto vajzat,a mendoni se do te shikohet me shum,kjo eshte vertet turp.
Vlore Vlore
Vlore Vlore Πριν 5 μήνες
Puna e saj cfare bn nk e paragjykon askush se ajo dihet halli e ka cuar n ate rruge Po femijet gjynah ku i con prz fundi botes gjynah
FOR LIFE
FOR LIFE Πριν 5 μήνες
KJO KURVA SQENKA AS MIR NGA TRUT 😂😂😂😂😂😂
Επόμενο